Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya barna/sárgás váladék?

Kutya barna/sárgás váladék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy majdnem hét hónapos kutyám (szuka), még nem tüzelt. De nem is ez lenne a lényeg, csak leírtam pár információt. Tegnap este vettem észre, hogy a hüvelyéből barnás, talán sárgás folyás van. Nem erős, de látszódik a takarómon is. És mintha fel is lenne duzzadva a hüvelye. Ma délután tudna talán fogadni az orvos, de max hétfőn. Volt már valakinek hasonló? Mi lehet ez?

Köszönöm!



2020. nov. 7. 09:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Az első tüzelést amúgy is szokás megvárni míg lecseng.
2020. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

9-es

"Ilyen kérdések alá mindig jön egy ilyen felelőtlen ember, mint itt is a a 4-es válaszoló."


Kifejtened bovebben mitol lennek felelotlen? Vagy csak szeretsz beugatni?


Mondjuk ez a mondatom tunt felelotlennek? "Persze menj le majd a dokihoz (jobb ha szakember is latja), de szerintem nem kell addig sem nagyon izgulnod."


Szoval haver ugassal be otthon édesanyádnak!

2020. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
12 nemcsak felelőtlen, hanem primitív is vagy.
2020. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj kerdezo, hogy ez nagyon gyulladasos tunetnek latszik. Ha gennyes mehgyulladasa van, abba bele is halhat, szoval azonnal orvos. Es amugy ilyenkor altalaban ivartalanitjak is oket, szoval lehet, hogy megis muszaj lesz ilyen “koran”,de legalabb megmentik az eletet. Persze, nem biztos, hogy ez a baj, lehet, hogy semmiseg, de nezesd meg mindenkeppen :)
2020. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is azt gondolom, hogy ez inkább gyulladás tünet. Vidd el kérdező, mert tényleg belehalhat, ha komolyabb, nekem sem tűnik tűnik ez sima “kamaszodásnak”, nekem is szuka kutyám van, de ilyen tüneteket nem produkált sosem (hála Istennek, le is kopogom!)
2020. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Remélem nem az amire ti gondoltok, ahogy olvasgattam nagyon hamar előjönnek a tünetek a gennyes méhgyulladásnál, de a kutyusunk virul-futkározik, ettől függetlenül megfogjuk nézetni.
2020. nov. 7. 14:29
 17/19 A kérdező kommentje:
Update: kétszer voltam már lent vele amióta kiírtam a kérdést. Nagyon erősen húzott össze vissza, és mindkétszer megjelölt négy-öt területet.
2020. nov. 7. 18:09
 18/19 anonim ***** válasza:
Ooo oke, es mi van az orvossal?
2020. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Amikor az orvoshoz értünk, akkor kezdett el véres pacákat itt ott elhagyni. Az orvos is megerősítettek hogy tüzel :D
2020. nov. 7. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!