Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Párom apja folyamatosan...

Párom apja folyamatosan kórházba kerül, mi legyen a kutyájával?

Figyelt kérdés
Idáig folyamatosan hoztuk magunkhoz, de ez így nem mehet tovább. Nem tudunk több állatot vállalni! Jelenleg két kutyánk és 6 macskánk van, ebből egy-egy külön szobában, mivel ideiglenes befogadó vagyok. Hogy oldhatnánk meg a kutya sorsát? Mit tehetnénk? Sürgős megoldás kell, mert folyamatosan visít, neveletlen, tönkretesz mindent... Két ajtómat szétkaparta már..

2020. nov. 10. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg kutyapanzió?
2020. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
#1 a panzió nagyom drága. Kérdező nincs kertetek?
2020. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Foglalkozzatok vele egy kicsit es akkor nem lesz vele problema … amúgy ha mar ugy is van egy csomo allat akkor nem elfer? Most komolyan!

Kutya elete megvaltozott a gazdi betegeskedese miatt, erthetok a viselkedesi problemak. Nyugtassatok meg a kutyust, szeretgessetek es meg fog nyugodni.

Meg hat végül is nem egy idegen kutya, ha a gazdi feleoul biztos orulne ha ott a kutyaja … parod apjanak a kutyajarol beszélünk.

Szoval szerintem a kutya megnyugtatasa a megoldas, befogadasa az uj csapatba.

2020. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Mozgatni kell azt a kutyat. Vinni futni,setalni a tobbivel. En pl ket extraeros kutyaval jarok futni.
2020. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Panzió tényleg nagyon drága,kertbe nem tehetjük ki hosszú időre mert benti kutya és fázna. Meg szökős. Rövid távon még meg lehet oldani, de úgy érzem, hogy após állapota csak rosszabb lesz sajnos, lassan az ő életét is meg kell valahogy oldani. A kutyát nem fogjuk tudni megtartani, se keret, se idő és őszintén, türelem sincs hozzá. Nem tudom mi lesz
2020. nov. 10. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Én inkább az apám kutyáját tartanám meg, mint az ideiglenesen befogadottakat. Ha meg nem megy, akkor te is tudod. Menhely lesz a vége.
2020. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Addig leszel idi, amíg meg nem tudják, hogy apósod kutyáját lepasszolnád. Inkább az ideiglenes állatoknak keressetek másik befogadót.
2020. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kutyák a sajátjaink, macska ideiglenes gazdi vagyok. Több kutyát nem tudok bevállalni, így is nehéz kettővel, kutyaiskola, edzés stb. Két sportos kutyám van, más habitusuak és temperamentumuak, mint az após kutyája. Ezt a kutyát nem tudom úgy tartani ahogy kéne. Se a kutyának, se nekünk nem lenne jó.
2020. nov. 10. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért az is fontos kérdés, hogy az após, hogy tekint a kutyára. A társa, aki mindig ott van mellette, rendszert ad az életének, beszélget is akár vele vagy megtűrt állat az udvar végében. Az utóbbinak simán csak keresnék egy új gazdát, az előbbi módon tartott kutyát viszont nagyon csúnya dolog lenne továbbadni.


Szerintem ezt vele is meg kéne beszélni...


Addig is, a kutyatartás nem feltétlen drága, ha már ennyi kutyás tapasztalatod van, nem kell vele is suliba járni és még a kaja kerülhet többe, de vannak olcsóbb tápok, etessétek ti is úgy, mint a gazdája.


Ha persze úgy döntötök, hogy elajándékozzátok, az is teljesen érthető, de azért ezt beszéld meg az apóssal is.

2020. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!