Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy a párom...

Mit tegyek hogy a párom továbblépjen az előző kutyánk elvesztésén?

Figyelt kérdés

Csodalatos természete volt, 6 évesen kerult hozzánk és 12 évesen ment el.

A párom temette el a kertben, nagyon megviselte azt mondta nem lesz többet állhatunk.


Ennek màr 3 éve. Nagyon szeretnék ismét örökbefogadni, voltunk állatmenhelyen de ra se nezett az allatokra. Én nem szeretnek kutya nelkul elni, igen fajt az elvesztése de 6 ev alatt annal sokkal tobb oromet okozott.

Valaki volt hasonlo helyzetben?


2020. nov. 10. 08:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Beszélj vele. Mondd el neki, hogy egy új kutya nem a másik helyébe lépne, hanem minden szempontból más és új lenne.
2020. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem az zavarja, hohy a helyébe lépne vagy sem, hanem, hogy egyszer meg fog halni:(
2020. nov. 10. 08:24
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem fogadod orokbe is ott lesz aza a kutyus akit orokbe fogadtatok volna. Él es egyszer megfog halni akkor miert nem inkabb nalatok elje le az eletet ahol biztos boldog lesz?
2020. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy neki még idő kell, ezt nem igazán lehet erőltetni. Nekünk 10! év telt el a két kutyánk között - nem, ezt nem tartom követendő példának, csak egy példa. Én nagyjából 1,5 évvel korábban kezdtem igényelni, hogy legyen újra kutyánk, de a családban így is lassan ért meg az elhatározás. Ebben sajnos nem igazán lehet kompromisszumot kötni, és csak úgy működik, ha minden családtag legalább a "megtűröm" szintjén beleegyezik a dologba.
2020. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Velem pont ugyanez történt 7 éve és ugyanezt mondtam mint a párod. Ezt az állítást a mai napig tartom és nagy eséllyel nem is fog változni.
2020. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Apukámnak 45 év kellett, mire ismét azt mondta, hogy oké, legyen kutya. Ő kamasz korában mondta ki, hogy soha többé, annyira megviselte, majd akkor lett amikor én voltam kamasz. Azóta tavaly elment a kiskutya :'(. Azt hiszem a mosatni soha többé tényleg soha többé neki. Mind máshogy gondolkodunk erről, fogalmam sincs mi az a pont amikor újra nyitott lesz. Nekem az a "taktikám", hogy talán valamivel könnyebb, ha alapból van kettő. Az én kutyusom 2 éve ment el (nem apukámé, a sajátom) ott kb meghaltam, de várt otthon még kettő. Azóta lett ismét egy harmadik. Viszont erősen úgy gondolom, hogy ha akkor nem lett volna még kettő ami tartja bennem a lelket, akkor most az a harmadik sem lenne itt, hanem én is a soha többet mellett szavaztam volna.
2020. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Te nem szeretnél kutya nélkül élni. Ő viszont nem szeretne több állatot. Ezt a tényt inkább neked kellene feldolgoznod, nem a párodra ráerőltetni egy állatot.
2020. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem rá, de nekem az életem, napjaim fénypontja volt a kutya. Nem akarok gyereket. Nagyon hiányzik, hogy sportoljak sétáljak vele, nevelgessem
2020. nov. 10. 09:51
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Milyen erdekes (csak most gondoltam bele) … ha egy ember szerettunk hal meg, annyira szeretnénk ha ujra velunk lehetne.


Itt ez a kutya dolog, persze konkretan az a bizonyos kutya nem tud visszajonni, de lehetne továbbra is kutyas eletet elni … es egy csomoan nem szeretnek folytatni.

2020. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

Szakits a paroddal,mert lehet,elobb meghalsz,mint o. Ne kockaztassatok... Na meg a szuleivel is szamitsa meg a kapcsolatot,mert meg fognak elobb halni.


A parod egy beteg ember. Hagyd el es elj ugy,kutyaval,ah te akarsz. Talalni fogsz magatokhoz uj part.

2020. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!