Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen online állatüzleteket...

Milyen online állatüzleteket ajánlotok?(kutyának kéne)

Figyelt kérdés
A zooplust tudom az mellet.Lehetőleg jó minőségü termékeket lehessen ott kapni.Kutyának kéne dolgok meg egy új kölyöknek szóval minden alapvető felszerelést áruljon (póráz,fekhely,játék stb.)

2020. nov. 10. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Petnet esetleg abc-zoo
2020. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Petnet-től rendeltünk már többször is, igaz nem kutyának, hanem hörcsögnek. De úgy látom, kutyás holmikból is van választék.
2020. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Én a Fressnapfot/Zooplust találom egyedül értelmesnek, de szerintem inkább érdemes konkrét terméket kiválasztani, mint webshopot. Pl.: A Walkie szerintem jó pórázokat és nyakörveket gyárt, de mást nem lehet kapni (csak hámot, de abból van máshol jobb is). Szóval a legjobb termékeknek tapasztalatom szerint saját weboldaluk van.
2020. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Körülnéztem a petneten és valóban van választék, azt hiszem meg van amit kerestem.
2020. nov. 10. 15:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Petissimo
2020. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Zoofast sokáig olcsóbb volt, mint a Zooplus, de az utóbbi időben szállítási díjjal sose jöttem ki jobban, ezért visszatértem a Zooplus-ra. Mondjuk most nekem be se jön a Zoofast weboldala. Ettől függetlenül évekig onnan rendeltem, most kb. egy éve visszatértem a Zooplus-hoz.
2020. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én Petnetről szoktam rendelni kutyának, nyuszinak és hörcsögnek. Én meg vagyok velük elégedve.
2020. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az Okosgazdit is szeretem, és ők csomagautomatába is szállítanak, ami nekem a munkaidőm miatt fontos.
2020. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Petissimo is szállít foxpost autómatákba...
2020. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, a Petissimo is, de a legtöbb csak futárral szállít, ami nekem a munkám miatt nem jó.
2020. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!