Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki használt...

Van itt olyan aki használt kutyaovit amikor a kutyusa még kölyök volt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 20:07
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondolok

2020. nov. 11. 20:07
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

En imadtam kutyaoviba jarni … es ami fontosabb, a kutyusom meg jobban imadott oda jarni :)


… mondjuk nem egy ilyen ketrecrol volt szo … inkabb azt hivajk annak amikor a kiskutya hasonlo koru kiskutyákkal haverkodik az iskolában.


Ezt a valamit mi csirke-alomnak hivjuk es a tyukok hasznaljak.

2020. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Én a sügér halamat vittem anno. Nem élvezte.
2020. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Kiállításon szoktam használni ilyet, a nagyokkal van együtt a kicsi is benne, szuperül elvannak :)

Lakásban is jó lehet, ha el szeretnél neki keríteni egy részt, ahol szabadabban van, mint egy ketrecben vagy boxban, de mégis korlátozva van azért.

2020. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

2-es, ennek nyilván nem ugyanaz a célja, mint annak, amit te kutyaovi címén értesz. Ez olyan, mint a kisbabáknál a járóka, amikor már kúsznak-másznak, de azért jó lenne egy biztonságos területen belül tudni őket, hogy ne történjen baj.


Nekem mentett kutyám van, felnőtt volt már, mikor hozzám került. Egy volt kolléganőm cicának használt hasonlót, csak textilből. Ha érkezik még válasz, én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, sose lehet tudni, nekem nem lesz-e szükségem ilyenre egyszer.

2020. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Így van utolsó.


Igazából csak az lenne a kérdésem, hogy ha valakinek a kutyusának volt ilyen , mikor lehet abbahagyni a használatát?

2020. nov. 11. 21:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Amugy meg 1-es ha rámész a linkre láthatod hogy ezt bizony kutyaovinak hívják :))))
2020. nov. 11. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Mifelenk 'szobai kifuto' a neve.
2020. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amugy meg lényegtelen hogy ki hogy hívja XD


Nem ez volt a kérdésem

2020. nov. 12. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!