Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dein Bestes konzerv milyen...

A Dein Bestes konzerv milyen minőségű? Középkategóriás?

Figyelt kérdés
Próbáltam ezeket a 70-80% húsos konzerveket, de sajnos mindegyik hasmenést okozott. Animonda, Premiere, Real Nature. A dm-es konzervtől viszont semmi baja, hústömbszerű ez is. Heti 1x kap konzervet, Josera tápot eszik.

2020. nov. 12. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Oké, de milyen kutya? Én ismerek olyan francia bulldogot pl, aki gyakorlatilag bármitől fosik, a mi tacsink meg kb semmire nem érzékeny.
2020. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne tömd szegényt ilyen szeméttel.Mivel a kutya húsevõ, fontos hogy minden nap kapjon friss húst, ne pedig ilyen feldolgozott hulladékokat.Az eféle húsok könnyedén beszerezhetõek különbözõ BARF shoppokban.
2020. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A márkáról nem tudok nyilatkozni, viszont ezek szerint a 70-80%-os erős neki, alacsonyabb hústartalmúval próbálkozz, vagy házilag csinálj konzerv jellegű kaját.
2020. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a barfot ajánlom.Kivirágzik tõle az eb.
2020. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kicsibarany ***** válasza:
2-es: "kapjon friss húst," remélem te nem barfozol, mert akkor nagyon félrenézted. Több napig le kell fagyasztani mielőtt megkapják.
2020. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!