Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen? Teljesen össze...

Mi legyen? Teljesen össze vagyok törve lelkileg, 2 hét múlva hoztam volna haza tenyésztőtől a havanese kiskutyusomat, erre ma hív a tenyésztő hogy úgy néz ki, hogy beteg a kutyus, nem eszik, nem nő, nem fejlődik. Azt mondta ő így nem adja ide nekem,

Figyelt kérdés

Mert Beteg kutyát nem ad senkinek.


De én szívem szerint így is elhoznám. Szerintetek? 230ezer forint.


2020. nov. 12. 20:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg egészséges lesz, én ezt javaslom
2020. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
így ne hozd el, egyelőre ott jobb kezekben van. és hátha..
2020. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(

Egy ilyen drága kutyát pont azért nem ad ki a tenyésztő mert felelősségteljes. Ő szakember, jobban tud gondoskodni róla és ha meggyógyul, biztos megkaphatod. Kérd hogy folyamatosan tájékoztasson az állapotáról.

2020. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, már kisírtam a szememet, annyira aranyos a kutyus, meg már régóta készültem erre és nagyon beleéltem magam :(
2020. nov. 12. 20:55
 5/41 anonim ***** válasza:
90%
Ne hozd el betegen! Ha odaadná akkor szaporító lenne, nem tenyésztő.
2020. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
5%

Ha megteheted és akarod hozd él.


Sokba fog kerülni, de lehetsz jó gazdija.

2020. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
19%

Ne hozd el, simán lehet erre játszik, amiatt is mutatja a fényképét, sok szaporító van aki állatkínzással keresi a pénzt.


Ha pénzért adja oda neked betegen akkor kb. tuti szaporító.

2020. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem akarja ideadni nekem én eroszakoskodok
2020. nov. 12. 21:36
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem adhatja oda betegen, mert őt hurcolhatják meg érte. Ha igazi tenyésztő, azaz bejegyzett kennelnévvel ellátott szakember, akinek a kutyái minden eü szűrésen átmentek, nem adhat ki a kezei közül beteg kutyát. Ez nem úgy működik, hogy te akarod, ezért betegen is elhozod. Itt az ő jó híréről és a kutyus egészségéről van szó. Ha felelősségteljes akarsz lenni, ne is nyaggasd a tenyésztőt, hogy adja oda. Nála szerintem úgyis jobb kezekben lesz. Biztosan te is csodálatos gazdija leszel és tiszta szívből szereted majd, de ide a szeretet nem elég. Hidd el, jobban ért hozzá és ha meg lehet gyógyítani, nála nagyobb eséllyel gyógyul majd meg, hogy aztán élete végéig a te kis angyalkád maradhasson. Kitartást neked és sok erőt a kutyusnak! Kívánom, hogy mihamarabb meggyógyuljon!
2020. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
5%
Nem kell ennyire izgulni, a kiskutyát mar reg eladta dragabban ... neked meg mondania kellett valamit. Majd lesz masik kutya.
2020. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!