Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem akar a kutya az új...

Yoshimitcu kérdése:

Ha nem akar a kutya az új olba bemenni mi a teendő?

Figyelt kérdés
Régi hűtőszekrénybol csinaltam mert az szigetelt. Határa forditva vagtam az oldalara egy lyukat. Ha belenyomom a kutyát kiugrik belőle. Valószínű fél benne. Inkább kint aludt a szabadban. Most visszaraktam neki a régi sima fa olat, de az nem szigetelt, abba bemegy.
2020. nov. 13. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha belenyomtad akkor nem csoda hogy nem akar ott lenni. Nem szabad kényszeríteni, hagyni kell hogy ő maga fedezze fel, esetleg belerakni nasit. Ha az ember belenyomja akkor félni fog tőle. Ez olyan mint mikor valaki bedobja a vízbe a kutyáját aztán meg van lepődve hogy egész életében retteg a víztől.
2020. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha van valami rongy amin alszik és érzi rajta a saját szagát akkor azt rakd át a "hűtőszekrénybe" ha akkor sem akar belemenni akkor kicsi neki, vagy csúszik a lába benne és azért nem.

Ezesetben megfelelő padozatot kellene benne kialakítani amin a számára megszokott testhelyzetben tud lenni, ahogy eddig is.

A legtöbb kutya nem szereti azokat a helyeket ahonnan nem lát ki.

2020. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2020. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kríz Orsolyának van fent a youtubeon szobakennelhez szoktatásról videója, szerintem nézd meg, az elv ugyan az. Erőszakkal nem lehet megszerettetni valamit a kutyával.
2020. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt kajával kellett volna indítani. Amúgy a hűtőszekrény jó ötlet, lefotózod?
2020. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van fotó róla.
2020. nov. 13. 14:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is lassan szokott meg, mert le volt festve a ház és büdös is volt.


Jutalomfalatot szoktam bedobni a házba, aztán lassan megszokta....

2020. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 És fel is töltöd, hogy láthassuk?
2020. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ide nemtudok csak kommentet írni. Képet hogy lehet?
2020. nov. 14. 14:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Feltöltöd egy képfeltöltő oldalra a képet (vagy akár google drive-ra, és megosztod), és a kép linkjét írod ide kommentben.
2020. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!