Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megcsócsált egy...

A kutyám megcsócsált egy erdőben talált koponyát, és felsértette az ínyét. Lehet valami baja ettől?

Figyelt kérdés

Az erdőben sétáltunk amikor megállt szaglászni valamit, és meg is harapdálta. Mikor odaértem hozzá láttam csak hogy egy őzkoponya az, és ahogy ráharapott egy kis vérfolt maradt a csontot, így vettem észre hogy az ínyét felsértette.

Már nem volt rajta hús, de aggódom hogy valami bacit így még összeszedhet. Kell tartanom ettől, vagy mit ajánlotok, mit tegyek most?


2020. nov. 13. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nézesd meg állatorvossal kifertőtleníti vagy kap rá egy szurit.
2020. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát, annak a koponyának már úgyis mindegy. Szóval: nem!
2020. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Minimum felhívnám a dokit telefonon, hogy veszettség ellen, akármi kell-e valamit tenni.
2020. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
#3 Veszettség ellen alapból oltva vannak a kutyák, nem? Amúgy kizártnak tartom, hogy egy koponyán, amiről már teljesen lebomlott minden hús, bármiféle élő baktérium lenne még. Nagyjából ugyanaz, mintha egy kiszáradt csontot adnál neki.
2020. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
A veszettség a legkisebb probléma, az ellen oltva vannak, inkább valami baktériumtól tartanék. Egy telefonhívást megér.
2020. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Erdőben amúgy nem lehet kutyát póráz nélkül sétáltatni.
2020. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem volt rajta már semmi, akkor semmi baja nem lesz a kutyának tőle. De ha az megnyugtad, hívd fel a dokit.
2020. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

3-as vagyok!

Én is azt írtam, hogy hívja fel a dokit...

Erre mindenki lepontozott, holott mindenki más is azt javasolta: hívja fel a dokit! Akkor most mi a különbség???

2020. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
3. Azt mondtad minimum felhívnád, meg azt súgalltad, hogy veszettség veszélye is fennálhat. Veszetség ellen kölyökkorban beoltják a kutyákat.
2020. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!