Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Simán kitilthatom a kutyám az...

Simán kitilthatom a kutyám az ágyból egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

7 éves kistestű kutyám be van engedve az ágyba. Sokszor velem alszik. Viszont most mástól hallottam, hogy sokkal jobb ha nem alszik velem. Például nem zavar engem az alvásban, plusz az ágy az másra van nem arra hogy a kutyám benne legyen:)

Félek, hogy traumának éli meg ha kitiltom egyik napról a másikra.


2020. nov. 13. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
OMG! :)))
2020. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Akkor előbb keress egy jó kutyapszichológust... :)
2020. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Egyik napról a másikra nem fog menni, az biztos. Viszont én pl. jobban alszom, amióta van kutyám, és feljöhet, megnyugtat a szuszogása, az is jólesik, hogy melegít, és az én kutyámnál a bizalmának az egyik jele volt, amikor először fel mert jönni, akkor is csak titokban, mikor már rég aludtam, és csak a lábamhoz mert befeküdni. Utcáról mentett kutya.

Ettől függetlenül megértem azokat is, akik nem engedik a kutyájukat az ágyba, de szerintem nem érdemes erről vitatkozni, mert ahány kutya és gazdi van, annyi a lehetséges optimális megoldás.

2020. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Ne tedd eszt vele, trauma lesz neki 7ev utan.

Es ne hallgas idiota ismerosokre!

2020. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott hogy eddig nem zavart az alvásban csak most hogy valaki ilyet mondott neked? 🤦😅 Te kutyád... Te ágyad ... A te életed... Mit érdekel hogy más mit mond... ? Semmi köze hozzá
2020. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk egyszeru. Ha 25 fok van vagy alatta a szobaban,akkor az agyon alszik. Ha oldlgetem,tulmelegszik es lemegy.

Ha 26 fokra futok vagy fole,nem jon fol.

Igy inkabb fazok 25 fokban,csakhogy velem aludjon az en draga magy mackom . 😁

2020. nov. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!