Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angliában nem is lehet kutyát...

Angliában nem is lehet kutyát a kertben tartani? Megbüntethetnek, ha kint van a kutya, amikor mondjuk én nem vagyok otthon? (Rendes kerítés, nagyobb udvar, nem tud kiszökni.)

Figyelt kérdés
Eddig akárkinek itt kinn említtetem, hogy odahaza a kutyáink kint laktak, volt jól szigetelt kutyaház meg minden, mindenki fel volt háborodva.
2020. nov. 15. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Termeszetes, hogy fel volt haborodva! Az egy felvilagosult nyugati orszag, nem egy balkani putri, ahol az allat kerti disz vagy fogyoeszkoz!
2020. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanez. Én is Angliában lakom.
2020. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
A mi kuyáink nappal kint voltak de éjjel bent aludtak a házban. Persze saját akaratukbol voltak kint mert olyan ajtó volt hogy szabadon tudtak ki, be menni akaratuk szerint.
2020. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg panelban tartani kutyát az egészségtelen...azért nehogy már az is felelőtlenség legyen, ha a kutya nem szobadísz. Egy kutyának kell a mozgás és nem napi fél óra séta egy pórázon. Utcán ne legyen, de zárt udvaron, tanyán stb. ne kelljen már házban tartani...
2020. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szintén anglia.

Jártam takarítani pluszba, volt egy ház ahol a kutya folyamatosan bepisilt, kakilt mert folyamatosan a házban volt

Amíg ott voltam heti 2 óràt mindig kuengedtem.

Az ablakból làtott mikor érkeztem, màr meg volt bolondulva szegény mert tudta hogy mehet ki

Nem egészséges ez.


Màsik tapasztalatom hogy az bejàrati ajtó nyitva van egész nap hogy tudjonak közlekedni a kutyák, viszont gondolhatjàtok mi egér van bent... A koszrol nem is beszélve


Nekem otthon mindig kinti kutyàim voltak (újfundlandi) tehát nem tudok azonosulni ezzel pedig imàdom őket

2020. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Meg se engedném a kutyát házban tartani.

Még jó hogy Magyarország tiszta tudatú ország és ilyen agyament állapot ami ott van Angliában nem érvényesülhet .

2020. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Svédországban sem lehet felügyelet nélkül udvaron kutya. Nekem ott él kint rokonom. Viszont ott az az indok, hogy közelebb van a természet, és nem lenne szerencsés, ha a kutyák összeakadnának a vadakkal.
2020. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

De aki mondjuk kaukázusit, malamutot, bernáthegyit tart az hogyan tartsa bent?

Jó lemozgatás kertben házban is kell, de ezek a kutyafajták télen is imádnak a hóba feküdni mégha -10 fok van is.

Szerintem a kutya ha kint szeretne lenni akkor kint maradhat megfelelő foglalkozás és körülmények mellett.

2020. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szabály, olyan kutyát kell vállalni, amit megfelelően le tudsz fárasztani ilyen feltételek mellett is, ha olyan helyen élsz. Az én Svédországban élő rokonomnak szánhúzója volt, 12 évet élt a kutya.
2020. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2020. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!