Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ha a házhoz...

Mit tennétek ha a házhoz járós trénerrel nem igazán lehet időpontot egyeztetni?

Figyelt kérdés

Egy csoportban kértem segítséget és írtak is,hogy vállalnak háznál képzést.

Nekem sajnos a fix suli időpontok a munkám miatt nem annyira megoldottak,kutyaovit is nehezen tudtam megoldani.


Nos és felvettem a kapcsolatot egy trénerrel. Elég nehéz velük időpontot egyeztetni október eleje óta 2 hete sikerült össze hozni egy alkalmat,igaz egyszer én mondtam le betegség miatt viszont 2x meg ők. Vagy pl kérdezik jó e x nap, mondom jó persze, erre már nem írnak vissza. most már több mint egy hónap eltelt. Én meg szeretnék haladni a növendék kutyámmal,mert van egy két próbléma és hogy ennyire nincs foglalkozás nem biztos,hogy szerencsés.


Szimpatikusak voltak, tetszett ahogy magyaráztak,meg minden tetszett, ezért is sajnálom,hogy ennyire nem lehet velük időpontot egyeztetni.


De már azon gondolkodok,hogy megírom,hogy nekem picit sűrűbb foglalkozásokra lenne szükségem és sajnos nehezen tudjuk össze egyeztetni. Nekem sajnos csak a hétvége a jó,de nekik az meg nem,legalébbis nekem úgy jött le,bár mikor meg hétköznap voltam szabadnapos az sem volt jó nekik.


2020. nov. 16. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem megy a mostanival, keress másikat.
2020. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
keresnék másikat
2020. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Költözz el másik varoba. Hátha ott nem oly tré ner van aki +biz6atlan
2020. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 4.iskolában talaltuk meg azt az embert, aki ertett is a kutyahoz. Keress uj trenert! De mondjuk te magad is kimozdulhatnál … tudod: ha nem megy a hegy mohamedhez (remelem nem vagjak le ezert a fejem) … lenyeg a lenyeg: minden kutyaiskolaban vallalnak egyeni oktatast is, nem kell a csoportfoglalkozashoz alkalmazkodni. Mi is magantanulok vagyunk es mindig lehet alkalmas idopontot egyeztetni.

Nem tudom merre laksz, de ha nincs messze Szentendre, akkor oket tiszta szivvel tudom ajanlani, mi is itt talaltuk meg a kello tudast.

2020. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok trener nem is ert a kutyahoz, csak megnezett par epizodot a Cezar Milan sorozatból, a homlokara csapott, hogy ezt o is megtudja csinalni es kutyaoktatonak adjak elo magukat.

Jarj utana a dolgoknak es keress hozzaerto oktatot.

2020. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mivel másik városba kell utazni a kutyasulig, a MUNKARENDem miatt nem megy. Ez nem arról szól,hogy nem akarok kimozdulni,csak rossz időpontokban van.


Egyébként leginkább a pórázos sétával van baj,nekem ehhez jobban passzol egy háznál képzés.Közvetlen az utcán történjen a képzés. Kutyafuttatóban, parkban tökéletes behívható,rendesen játszik. MÍg kutyaoviba jártunk, pórázon ott is szépen sétált láb mellett,de utcán más a helyzet.

2020. nov. 16. 19:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam tetszett a látásmódjuk,meg jó tanácsokat adtak,nem az oktatással volt bajom,csak az időpont egyeztetés.
2020. nov. 16. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!