Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények, tanácsok erről?

Vélemények, tanácsok erről?

Figyelt kérdés

Tehát

Van egy labink aki eddig Enjoyt és DogChowot evett.

DE itt jövök én a képbe:

Ugye eddig anyukám etette, ő vette a kaját. Enjoyt és DogChowot evett utána mellé 300gos konzerv márkára nem emlékszem de nem jó minőségű az tudom. De ugye mostmár nekem is kezd gyarapodni a pénzem és átveszem/átvettem az etetést

ZooPlusról rendeltem 11.400ért először egy 1kg Wolf of Wilderness száraztápon (Elments termékcsalád) 1.790ft/kg áron, Dibo lazacolajat, egy játékkötelet meg pár jutalomfalatot.

Mosttani etetés

-Szárztáp (még nem a Wolf of Wilderness hanem a

DogChow.Természetesen ha elfogy akkor jön a WoW)

-Lazacolaj

-3-4 féle jutalomfalat


És majd szeretnék váltani a BARF-ra azaz a nyersetetésre.


Először is


Ez a Száraztáp Lazacolaj Jutalomfalat jó lenne? Ha és még ehez majd jön fogkőre való por illetve hasonló étrenskiegészítők.


Aki BARFozik az tudna adagokat mondani? (Pl.: 70g csontnélküli nyúlhús, 50g nyúlszív, 30g bárányzöldpacal, lazacolaj,zöldkagylópor)<-- ez csak példa lehet nagy butaságot írtam de így grammra írjátok. Egyébként 30kg körüli szuka (labrador)



2020. nov. 16. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Facen van egy barfos csoport, ott minden le van írva.
2020. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!