Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust vegyek anyukámn...

Milyen kutyust vegyek anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Benti kutyust szeretnék, ami nyugodtabb természetű és nem szeretne domináns lenni, nem nő nagyra, max 5 kg, és nem hullik a szőre. Köszönöm
2020. nov. 17. 18:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem együtt menjetek el nézni
2020. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

Vegyél neki egy plüss kutyát, és amikor meglátja, akkor mondd hozzá, hogy az igazi még a menhelyen várja, hogy egymásra találjanak.

Ne vedd el a választás és egymásra találás örömét. Ha ennyire nem vagy tisztában, hogy milyet szeretne, hogy itt kérdezed, akkor nagyon rossz nyomon jársz. Ennyi erővel a fogorvos tehetné fel csak ugy a kérdést, hogy "hányas fogát húzzam ki a betegnek?"

2020. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek! Ne te válaszd ki a kutyát édesanyádnak.

Ez a kutya és a leendő gazda !! választása, oda-vissza egymást választják! Összenéznek és tudják, hogy akarja-e egyik a másikat, kölcsönösen oda-vissza!

Ha valóban jót akarsz, akkor engedd, hogy édesanyád döntse el, melyik kutyussal akar együtt élni. Az örökbefogadással kapcsolatos költségeket attól még "ajándékként" kifizetheted! Szép gondolat.

2020. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
anyukám fiatal, 43 éves :)) jó ötlet ez a menhelyes dolog igen, van 2 befogadott kutyusunk is :) koszi a tippeket :)
2020. nov. 17. 19:18
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Csakis anyuddal együtt menjetek, hogy a kutya választhassa anyudat gazdijának, ne pedig te!
2020. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy menhely mellett döntesz, ezzel legalább életet mentetek. És hidd el, sokkal jobb lesz, ha ő választhat.
2020. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, hogy befogadtok meg minden, de biztos, hogy kell anyukádnak kutya és nem csak te szeretnél még egyet?

43 évesen az ember már/még ezt elintézi magának.

2020. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
igen biztosan akar :D naponta mondja. én nem lakom már otthon, és nekem nem is lehetne kutyusom, mert keveset vagyok otthon. igazából igen elintézhetné akár magának is, de szeretném meglepni. :)
2020. nov. 17. 22:03
 19/26 anonim ***** válasza:
Legyen az a meglepetés, hogy ez egy közös program lesz, de ne vedd ki a kezéből ezt a döntést. Egy tárgy, egy élmény, egy program lehet meglepetés, de egy élet nem jó annak. Túl kockázatos, és az élet iránt felelősséget kel vállalni. Ha még úgy lenne, hogy ha az anyukádon látnád, hogy neki nem ez az álmai kutyája, és te szívesen megtartanád, akkor még rendben is lenne talán, de így nem.
2020. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok te mit szólnál ha anyukád meglepne egy örökbefogadott gyerekkel mert már megunta a várakozást az unokára. :D Persze csak viccelek (meg a jelenlegi jogszabályok alapján amúgy sem lehetséges) de szerintem ebből látszik hogy egy új jövevényt annak kéne kiválasztania akivel az életét fogja tölteni. Más módon is okozhatsz neki meglepetést ahogy írták (kupon, plüsskutya, akár vehetsz már pár cuccot pl nyakörv, stb) de szerintem azt engedd el hogy random választasz egy kutyát helyette. Jó karácsonyozást nektek. :)
2020. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!