Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma indultam el otthonról,...

Ma indultam el otthonról, véletlenül kislisszolt a nyitott kapun a kutyám és morogva ráugrott majdnem az egyik járókelőre, aki meg belerúgott. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Azt mondta bocs, de megijedt. Én meg hiába szóltam az ebre, hogy marad, akkor már rúgott, de nem tudott ráugrani, mert elkaptam a kutyám a nyakörvénél fogva. Furcsálltan sose szokott a járókelőkre ugatni meg semmi.

2020. nov. 19. 13:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha a belső fül sérül, az szokott féloldalas járást okozni, mert ott van az szerv, ami az egyensúlyérzékért felelős. Nekem egy kiscicám volt így, félretartott fejjel folyamatosan jobbra húzott. Pár nap alatt magától rendbejött, miután leesett a fáról. Doki mondta, hogy a fülét verhette be.
2020. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
10%
Lehet előtte már hergelte a kutyát vagy volt valami konfliktusuk
2020. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, nem lett nagyobb baj.
2020. nov. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
7%

Ha nem erte tenyleges harapas szoveti roncsolodassal es verfolyassal,nem tud beperelni. A kutya megrugasaert viszont te feljelentheted.


Sorrendisegi szabalyok betaetasa utan nem jonne ki az ajton a kutyad.

2020. nov. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Én nem akarom feljelenteni, mert ha megharapta, ha nem, úgyis önvédelem lenne. A kutya meg nem lehet közterületen póráz nélkül. Ez van.
2020. nov. 20. 08:55
 36/37 anonim ***** válasza:
43%

Hogy jelenthetné fel a kérdező a sétálót?


A kérdező volt olyan felelőtlen, hogy az agresszív, kontrollálatlan kutyáját ráengedte egy egyszerű gyalogosra! A kutyát sajnálom, főleg azért, mert egy normális gazda mellett most nem lenne semmi baja. De a kérdezőt piszkosul meg kellene büntetni! Akkor talán jobban figyelne...

2020. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
24%
kérdezőt nem lehetne feljelenteni emiatt? szegény kutya miatta járt így. valaki feljelenthetné
2020. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!