Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A huskym szőlőt eszik. Lehet...

A huskym szőlőt eszik. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Azt olvastam , hogy halált is okozhat....Nekem az a gondom , hogy egy időben rákapott a szőlőre , hiába lett rászólva elkergetve onnan , mostanára nagyon eszi.És nekünk olyan helyen van a szőlő , ahol bármikor hozzáférhet.Mit kéne tennem ?:SNem szeretném , hogy valami baja legyen....Hogyan szoktassam le róla?Vagy a szőlőt tűntessem el onnan ?:S
2010. aug. 10. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__388524-igaz-h..


Tegyétek a szőlőt inkább a hűtőbe.

2010. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Jajj, dehogy :D. Bocsi, csak nagyon vicces volt a kérdés. Az én vizsláim is ették a szőlőt, mert nekünk már vannak szőlőtőkéink nagyon régóta, és soha semmi bajuk sem lett. A többi kutyánknak sem.

De hogy a huskykra milyen hatással van, azt nem tudom :S. Szerintem keress valami kérdezz-felel az állatorvos - dolgot a neten.

2010. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó válaszoló vagyok. A szőlőhöz a mi kutyáink is hozzáférnek. Szokott néha a földre hullni.
2010. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baja, de nem biztos, hogy lesz. Ha zabálja és nem lett eddig semmi baja, akkor nem érzékeny rá, tehát ezután sem lesz baja tőle. A mienk is szüretel, úgy 1.80 magasságig.
2010. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Megint az utolsó vagyok. Komolyan, ha nem a husky-nak van ilyen problémája, akkor full hülyeség a kérdés!!! Nem mondom, hogy nem árthat meg neki nagy mennyiségben, de kicsiben nem :S. Mennyi szőlőtök van? Sok? Akkor el kell keríteni a szőlőt szerintem. De a hosszú sor szőlőtőkékhez általában nem férhetnek hozzá a kutyák. A másik meg az, hogy szerintem a kutya tudja, hogy mennyit egyen.

Azt javaslom, hogy várjátok meg, mit tesz a kutya. Ha sokat is enne, sem pusztulna bele. Kétlem egyébként, hogy ilyen hülye lenne, de ha ez megtörténne, kerítsétek el.

Nekünk sem kevés szőlőnk van, viszonylag, de nem több sor. Ha egy-két sor van, és nem valami husky-dolog ez, akkor szerintem nem érdemes foglalkozni vele. Meg sztem várjátok meg, hogy mit hoz ez az év, ha rosszul lesz, kerítsétek el.

2010. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok. A második válaszoló vagyok, nem az utolsó...., csak gépelésem közben írt valaki.
2010. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
mazsola/szőlő + kutya veszélyes...googlizz rá, nem egy kutya hal bele...
2010. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Jobb mintha borozna.
2010. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bozsikrisz ***** válasza:

tegnap 23:48

Ugyanez a kérdés jutott nekem is eszembe:((

Bár a mazsolának jóval magasabb a cukor tartalma, mint a szőlőnek, de ezek után én sem kockáztatnék.

2010. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!