Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktathatnék össze két...

Hogy szoktathatnék össze két kutyát? (kicsi - idős)

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves pulink, aki mellé szereztünk egy 5-6 hetes kiskutyát, és a nagykutya iszonyatosan féltékeny/fél tőle. hogyha a kiskutya a hátsókertben van, akkor ő előre megy, és fordítva. Ha egy helyen tartózkodnak a nagykutya mindig elmegy tőle. Idővel egymáshoz szoknak? Vagy mivel próbálkozzak?
2020. nov. 22. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan van a kiskutya? 5hetesen semmi keresni valója nálatok.
2020. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem értek túlságosan a kutyákhoz, nem tudom pontosan mennyi idős, mivel nem én magam hoztam el onnan, de akitől hoztuk azt mondta hogy már nyugodtan elhozhatjuk, szóval nézzetek nyugodtan hülyének hogyha hülyeséget mondtam :D
2020. nov. 22. 15:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen lehet leghamarabb elhozni, csatolj képet megtippeljük mennyi idős.
2020. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igen, az állatvédelmi törvény szerint 8 hetes kor előtt a kiskutya nem választható el az anyjától, és nem véletlen. Ha kidobott, mentett kiskutya, akkor jól cselekedtél, de ha az anyja mellől hoztad el te is ugyanúgy hibáztál, mint az előző gazdája.


Az hogy még tartózkodik a nagy teljesen normális, idővel valószínűleg javulni fog. Ha hozzád beállítana egy vadidegen ember, hogy mostantól ott lakik, te elküldenéd melegebb éghajlatra. A kutyád pontosan ugyanezt érzi, csak tudja hogy nem bánthatja a kicsit, ezért inkább elkerüli, hogy ne ingerelje önmagát.

2020. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

Egy kicsit sokáig írtam, a mentéses rész már értelmét vesztette, mert kiderült, hogy az anyjától lett elválasztva.

2020. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]


csütörtöki kép, frissen elhozott állapotban

2020. nov. 22. 15:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Idővel javulni fog. Nekem a 10 éves kutyám mellé vettünk egy másik kiskutyát. Kb. Fél évbe telt, hogy össze szokjanak. Még verekedtek is néhányszor. Persze, azóta már elválaszthatatlan jó barátok. :D

Azt tudom javasolni, hogy szép lassan kezd össze szoktatni őket. Pl. Jutalom falat után kezd el simogatni mind a kettőt. Vidd el őket sétálni, rövid távon először. Az a lényeg, hogy szép fokozatosan töltsenek együtt több időt.

2020. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Jajj de kis cuki, szerintem meg van 8 hetes.
2020. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

15:34

szerencsére a nagykutya a legjámborabb teremtés az egész világon, egy légynek nem tudna ártani, szóval nem lesz olyan súlyos a helyzet, hogy egymásnak menjenek :) Köszönöm a tippet, akkor sok közös programjuk lesz :)

2020. nov. 22. 15:42
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is van 8hetes.
2020. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!