Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet így bánni egy...

Hogy lehet így bánni egy kiskutyával???

Figyelt kérdés

Ma unokatestvérem találkozott egy férfival akinek egy kb. 4 hónapos pitbullja volt. (Egyébként nagyon édes).

De amit mondott és láttam mit csinál, teljesen kiakadtam.

Azt mondta 6 hónapos korába kezdi adni neki a csonterősítőt (ami asszem nem baj), DE!

jövőhéten viszi fül és farok csonkításra az egyik haverjához (akinek semmi állatorvosi végzettsége nincs meg semmi csak nyíssz és ennyi).

Aztán azt mondta hogy 1 éves kort betölti elkezdi ütni meg verni hogy harci kutya legyen.

Most is tanítsa arra hogy harapd meg , csípd meg, pörgeti meg befogja az orrát hogy ne kapjon levegőt.

Nekem ez hihetetlen, hogy lehet így bánni szegény kiskutyával!!!!


2020. nov. 22. 15:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Rohadjon meg az összes ilyen retek ember. Semmi értelme megcsonkítani a pitbullokat sem! Ez csak egy hülye beidegződés hogy így kell kinezniuk..
2020. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Ez a férfi véletlenül nem roma származású? :DD
2020. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Rendben, találkozunk a rendőrségen! :)
2020. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
2es, nem roma csak alkoholista és drogos.
2020. nov. 22. 15:20
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Jelentsd be az állatvédőknél!
2020. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Én azt gondolom, hogy ez a szokásos pitbullos trollkérdés... Egy vadidegen fószer nem fog senkivel leállni és arról beszélni, hogy viszi csonkítani a kutyáját meg milyen jó harci ebet nevel belőle.
2020. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Őt kéne megcsonkítani meg pörgetni!!!! Gusztulstalan emberek!!!!!!
2020. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen hülye a gazda. Az ilyenek miatt ítélik meg a pitbullokat úgy ahogy, pedig a sztenderd szerint a harci kutyák nem agresszívak emberrel.

Valamilyen állatvédő szervezetet érdemes lenne értesíteni, hogy nézzék meg mit csinál, mert ebből gond lesz.

2020. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Ha ez komoly, akkor nyugodt szívvel lehet a rendőrökhöz fordulni, kutyákat harcoltatni és erre fogadásokat kötni ugyanis törvényileg nem megengedett!

Ha te magad nem szeretnél feljelenteni egy ismerőst, állatvédő szervezetek segítségét is kérheted.

2020. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Ahelyett h itt obegatsz, jelentsd fel.
2020. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!