Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Húsleves alaplével leönthetem...

Húsleves alaplével leönthetem a kutyakaját?

Figyelt kérdés
Vettem prémium tápot, de a kutyusom alig akarja megenni (szárazkaja). Ezért arra gondoltam hogyha lefőzök egy leveskockát akkor jobban fogja enni. Szabad neki adni ilyet?
2020. nov. 23. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Inkább főzz neki rendes húslevest, ne ilyen szar mű leveskockából.
2020. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked magadnak sem javaslom a leveskocka használatát, de a kutyádnak sem. A száraz táp attól még ugyanaz marad, ha beáztatod bármibe. A leveskockánál már a csapvíz is jobb.
2020. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
A leveskockában só van meg ízfokozó. Ha ilyenekkel kevered a prémium tápot, akkor ennyi erővel valami gagyi olcsó táppal is etethetnéd. Amúgy ha éhes és nincs más, meg fogja enni a száraz tápot.
2020. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél csontot, azt főzd több órán át bizseregve, abból lesz jó kis kocsonyás-velős igazi húsízű lé, na azzal önts le, langyosan! De ne úgy, hogy ússzon benne, hanem annyit, ami éppen ellepi.
2020. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak pár kanállal is elég lehet aztán keverd el neki.
2020. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1-2 kanál konzervet is tehetsz hozzá, jól összedolgozod, hogy mindenhogy bevonja a szaftos a szárazat és tuti megeszi.

Ehhez vehetsz kis 10dekás tégelyes macskakaját is, azoknak van a legjobb illata, annyi nem árt meg neki.

2020. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból keverve adom a kettőt, mert a konzerv magában meghajtja, a száraz meg beleszorul.

De a kedvence a csirke farhát, májjal, szívvel, tojással, főtt répával, főtt zellerrel, főtt cukkinivel, főtt barna rizzsel.

Minden hétvégén főzök 4 napi adagot, maradék 3 napon kap tápot konzervvel.

2020. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es, a kutyád több házi kosztot eszik, mint én:))


egyébként mi is főtt csirke farhátat adunk inkább nekik, rizzsel és zöldségekkel összefőzve, kinti kutyák lévén ezt kapják estére, megmelegíti őket kicsit.

amúgy pedig szerintem is inkább konzervvel keverd meg a prémium kutyatápot, minthogy leveskockával ízesítsd. nekünk ugyanilyen helyzet volt a cicánknál, hogy nem akart enni szárazkaját, mi egy kevés párizsit vágtunk a száraz macskatápba, s ezt keresgélve megette a párizsi mellett a bogyókat is.

2020. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
En a premium tap arabol inkabb veszek karajt vagy rostelyost, a csontos reszbol alaplevet fozok, a hust felkockazom, adok hozza egy kis zoldseget meg egy falat barnarizst, rottyantok rajta annyit amennyit a rizs kivan es valojaban a premium tap arabol csinalok neki premium hazi kosztot :)
2020. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Leveskockával ne.

Vagy rendes húsból, csontból főzött lével (só és fűszerek, leveskocka NÉLKÜL), vagy sima vízzel is felöntheted.

2020. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!