Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek a kutyámnak?

Mit vegyek a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Januárba jön a családba egy Bichon Havanese,

Az lenne a kérdésem mit ajánlotok:

Bolhaírtó

Táp

Fürdetéshez



2020. nov. 23. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Az enyém bravecto tablettát kap, minden élősködő ellen véd, szívférgek ellen is, de ezt úgy is a te dokid fog ajánlani.

Táp attól függ, mennyid van rá. A Chappi, Pedigree és társai kb újracsomagolt szemét, semmit nem tud a kutya felhasználni belőle. Aztán van a Royal canin, Brit care, stb kategória, ami már elfogadható, de vannak sokkal jobbak. Josera, Lukullus, Real Nature jó minőség, prémium a Wolf of Wilderness, Acana, Orijen, stb. Mi barfozunk, de ha táppal kéne etetnem akkor mindenképp Alpha Spirittel etetnék. Pontosan nem emlékszem, de 90+ százalékos hústartalma van. Szuperprémium tápoknak mindig csekkold le az összetételét, ha azzal etetnél, mert sajnos sokban annyi hús sincs, mint egy prémiumban vagy még az alatt lévő kategóriában.

Fürdetéshez sajnos nem tudok mondani, de bemész a kisállatboltba és biztos találsz kölyök sampont.

2020. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1. A bravecto nem véd szívféreg ellen, csak bolha meg kullancs ellen!!
2020. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2, Akkor valamivel összekevertem. Elfelejtettem a nevét, úgyhogy rákerestem hogy szívféreg elleni tabletta, és ennek volt ismerős a neve.

Bár azt nem értem, hogy akkor a google miért atta ki a "szívféreg elleni tabletta" keresésre, ha nem véd ellene...

2020. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Nem tudom, de az biztos hogy nem véd ellene, mert én ezt veszem és kizárólag bolha és kullancs ellen véd, atka, bélféreg, légy és szívféreg ellen nem véd.
2020. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most rákerestem, szerintem Nexgard Spectrat szed, mert arra írta azt egy oldal, hogy "minden" ellen jó.
2020. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Brit Care 100x jobb a Joseránál, nem lehet egy lapon említeni a Royallal, ami kb Pedigree kategória.

Középkategória a Josera, Happy Dog, Flatazor, Taste of the Wild.

Prémium a Brit Care és szuperprémium a Real Nature Wilderness, Applaws, Orijen stb.

2020. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fürdetni meg elég 1-2 havonta 1x, azt majd rendezi a kozmetikus, úgyis kell vinned.
2020. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!