Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van tippetek mit lehet tenni,...

Van tippetek mit lehet tenni, ha a szomszéd 3 kutyája éjt nappallá téve 2 perces szünetekkel ugat?

Figyelt kérdés
A gazdáik primitív félalkoholista emberek és már élni is alig lehet ebben a kutyaugatásban.Az ablakok nyáron is zárva vannak ráadásul műanyagra cseréltük de még így is nagyon hangosak és éjjel is felkelünk cirka 3*,4*.Azt mondták 1* a kutya náluk szent!A másik szomszéd válasza akinek egyhuzamban 4-5 órát ugat a kutyája(!!!)az volt na és,kit érdekel!
2010. aug. 11. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
le kell lőni
2010. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
58%

Szia, nem is tudom, ez nehéz kérdés! Azt vedd figyelemben, hogy a kutyák nem tehetnek semmiről, a gazdának kellene nevelni!

Üdv

2010. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vegyetek kutyariasztó sípot,ha ugatnak fújjáűtok meg és abbahagyják.

VAGY

A mi szomszédunk kutyája is ugatott folyamatosan.Vettünk mi is kutyát,azóta a szomszédé nem ugat.Csak a miénk :S

2010. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekünk is van kutyánk de őt még kiskorában leszokattuk az OK NÉLKÜLI csaholásról de b...hatjuk mert az összes többi a szomszédban állandóan ugat!

Az első válaszoló ötlete már nekem is megfordult a fejemben:):)Többször!:)

2010. aug. 11. 09:30
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Hát ha ilyesmi fordult meg a fejedben mint az elsőnek akkor válaszra sem méltatlak.

csak ennyi. a gazda a hibás, a kutya egyáltalán nem.

2010. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Húúúúha,te igazi megfeszült egy Magyar mentalitású ember vagy!Nem érted a viccet mi?Szerencsétlen!Majd megtudnád ha nem tudnál normálisan élni a szomszéd kutyáinak örökös ugatása miatt.Sz.rom le,hogy ki a hibás a kutyák ugatnak állandóan és kész ez a tény!És nem azt kérdeztem mi a véleményed rólam,hanem azt adjatok tippet.Minek szólsz bele ha nem a kérdésre válaszolsz!
2010. aug. 11. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel csendháborításért.

Esetleg próbálj rájönni: mit ugatnak.


Az előttem válaszolónak:


Egyszer nekem is megfordult a fejemben, hogy: Na, most odamegyek a kutyához és megfolytom!

Előzmények:

Ismerősöknél töltöttük a hétvégét vidéken. Hajnalban (4:30) felébredtem, mert pokolian fájt a fejem és kimentem a teraszra a saját kutyámmal. Ott olvasgattam, bevettem fájdalomcsíllapítót, (próbáltam) élvezni a csendet, a tájat... Ez tartott egészen fél hétig akkor két szomszéddal arrébb elkezdett ugatni egy zsebkutya, kellemetlen volt számomra, de igyekeztem figyelmen kivül hagyni, majd befejezi címszóval... Később 8 óra körül (addigra már többször körülnéztem, hogy mi a fenéért ugat) már bizony kezdtem azzal foglalkozni, hogy elhallgattatom! Mert semmi, de semmi oka nem volt az ugatásra: nem járt senki az utcán, nem volt cica sem... és minden kertben volt kutya (náluk pl: még kettő) és egyik sem ugatott a kis (addigra már csak) dögön kivűl, a fejem meg majd szétrobbant...

2010. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az,reménytelen,mert ha nincs postás,macska stb akkor meg egymást ugatják naphosszat de komolyan.E mellett az ember gyereket nevel,vannak rossz napjai,fáj a feje stb. akkor képzelheted én is hogy sóvárgok már egy kis csendért!A baj csak az,hogy az ember egy/több állattal szemben tehetetlen.Majd költözünk...egyszer de a mai világban nem könnyű eladni vidéken házat főleg amin hitel is van...
2010. aug. 11. 11:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Simán feljelentheted csendháborításért. Sajnálom kutyákat nagyon, mert egy kutya sem azért ugat, mert az neki olyan jó. Valami gondja van, valami nem tetszik neki.

Léteznek un. elektormos nyakörvek, amikkel le lehet őket szoktatni az ugatásról. Csak ha kérhetlek inkább te kezeld a távirányítót és ne az idióta szomszédok, akiket ne is érdekel a kutyájuk.

Nem szenved tőle, nem bántod vele, de hatásos.

2010. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Mi imádjuk a kutyánkat,jó élete van.Ők azért tartják,hogy őrizze a házat.Ha hazaérnek rájuk sem néznek ők meg szakadatlanul ugatnak,gondolom azért,hogy felhívják magukra a figyelmet.A szomszéd embernek 1 foga van,az egyik karjára az van tetoválva,hogy MARI a másikra meg,hogy ANYÁM a kézfejére meg,hogy ÜSS.Na ezek után milyen alapon szóljak neki,hogy foglalkozzon már velük:):)
2010. aug. 11. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!