Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten hol van készleten...

Budapesten hol van készleten sok kutyaruha?

Figyelt kérdés
Fressnapfban voltunk Újbudán, de nem igazán volt pont jó, kicsi volt a választék. Olyan üzletet keresek ahol nagy a választék, és helyben meg tudom venni. Nem szeretnék a korona miatt sok helyre ellátogatni.Köszönöm!
2020. nov. 25. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kóbordogs a Westendben es a Polusban. Standjuk van, facebookon meg tudod nezni milyen ruhaik vannak. Eleg nagy a valasztek.
2020. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na, ez nagyon tetszik! És ahogy látom az árak is sokkal-sokkal jobbak! Köszi a tippet!
2020. nov. 25. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Emberruhabol alakits at. Vannak a sportra szant okosruhazatok. Nekunk bevalt.


A vasarolt nekunk pl nem jo meretben sose. Vagy az anyag igenytelen. Nem szel es esoallo illetve nem lelegzik. Vagytul vekony es tepheto. Mar feladtam.

2020. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nezne ki hulyen a kutya a bordzsekimben? :)
2020. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, a kutyusom elég fura alakú, nyurga kutya, vékonyabb mint egy tacskó, konkrétan virsli. Az a baj, hogy ami a hátára jó az a mellkasán óriási, ami meg a mellkasára jó az a kutya felénél végetér.. :( Lehet tényleg szabászat lesz belőle, nagyon fázós. Köszönöm!
2020. nov. 25. 13:45
 6/9 anonim válasza:
100%
Bosnyák téren a DM mellett, Naffy állateledel, iszonyat mennyiségű ruhájuk van!
2020. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
China Mart Újpalotán, több üzlet is egész jól fel van kutyacuccokkal szerelve, és méretben sem kicsi a választék, a kutya is bemehet, szóval rá is lehet mérni. Én ott veszek ilyeneket, árban is elfogadható.
2020. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es: gondoltam mar bordzsekire a kutyan. Miert ne? Ha jo lenne ra meretben,raadnam. (Nem tudom atszabni konnyen.


Nekem is olyan volt,h rendeltem egy jo kis kutaoveralt. Amikor raporobtam,lattam,h egy torzskonyves magyar agar merete. (Ezt leirhattak volna...) Enyemre mellben jo volt(kicsit nagyobb lehetett volna-amstaff) Aztan neztem,h at kene szabnom. Felidegesedtem,h 16. 000 huf-ert nekem kell kezzel varrogatni,aztan lesoportem a szoroktol osszehajtogattam es tisztan visszakuldtem. :/


Azota polokra varrtam elore vastag gumiszalagot(nem gombolom a kutyan..) . Volt polo,amit csak alul kivagtam a kukija helyen es felkotoztem a hatan a maradekot,h a farokig fedje a derekat.


Van gyerek sport vizlepergeto pufidzsekije gyerekmeretben. Alul kivagtam es bevarrtam kezzel. Gumikotellel kihuzom es a hatan osszekspcsolom hatizsakcsattal.

2020. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért egy bördzsekit beáldozni nem olcsó mulatság, már ha igazi bőr. :-)

Én babazoknit vettem a kutyámnak lábsérülés miatt, illetve azért, hogy ne nyalogassa le a mancskrémet, ha bekenem.

2020. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!