Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajándékozta már el valamelyiko...

Ajándékozta már el valamelyikotok a kutyáját?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 19:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Elso, remelem csak trollkodsz, nagyon remelem.
2020. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Igen! Sajnos oda kellett ajándéroznom egy ő családja ki költözött külföldre én meg azért váltam meg tőle mert a saját kutyám mindig bántotta.De nagyon Ida figyeltem kinek adom.Egy fiatal pár vitte el nekik már volt egy goldenjük és szerették volna egy társat neki.Sokáig küldtek képeket.Mindig vitték túrázni.Jó helye lett!
2020. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Én lehet hogy elfogom adni sajnos a border collie kölykömet. Ajándékba kaptam a retriever keverékem halála után és sajnos nagyon nem illik a személyiségemhez. Szerettem volna kutyát, de én inkább egy kisméretű tacskóra gondoltam.
2020. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Termeszetesen nem, hiszen a gyerekemet sem ajandekozom tovabb.
2020. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Igen sajnos.

Annyira nem passzolt a személyiségünk, olyan szinten voltunk különbözőek, hogy nem tudtam megtalálni vele a hangot, csak piszkáltuk, idegesítettük egymást. Mint a rossz házasok. Kerestem egy neki passzoló gazdit, azóta boldog, kiegyensúlyozott kutya. :)

2020. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
:(
2020. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%

Ez mekkora bullshit amit sokan írtok. Hogy "nem passzolt a személyiségünk" :DD Mondjuk ez nekem új, ilyen kifogást még nem hallottam arra, hogy valaki lepaszollta a kutyáját.


Természetesen van az a helyzet amikor lehetetlen kikerülni ezt, de na.. A "nem passzoltunk össze " szerintem annyit jelent, hogy a gazdi lusta volt rá időt szánni, és nevelni. Vagy nem volt tisztában vele, hogy egy kutyának törődés és nevelés kell, nem csak úgy felnő aztán elvan mint egy dísz.


Amúgy a kérdésre válaszolva : Soha. És nem is fogom.

2020. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Sosem adnám oda, akkor sem, ha "nem illik hozzám".

Azt teljesen megértem, aki nem így tesz, DE gondosan utánanéz kinek ajándékozza el.

A "visszaviszem a menhelyre, mer' nem tetszik", na az ilyen embert remélem a következő életében beadják egy nevelőintézetbe.

2020. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Igen, egy menhelyről örökbefogadottat.

Nagyon sovány és kedvetlen volt, mikor örökbefogadtam. Rosszul nézett ki...Sajnos cigányok kutyája volt, nem foglalkoztak vele. Sárga németjuhász keverék volt, kb 11 hónapos.


Rengeteget foglalkoztam vele. Szépen kikerekedett, sokat sétáltunk, tanítottam.

De sosem lett olyan, mint amelyik kutyát én neveltem fel. Állandóan a kaput nézte, hol szökhet meg, és egyre agresszívabb lett.

Aztán egy napon nekem jött vicsorogva.. Aztán még egyszer.


Akkor ment a háztól. Semmilyen mentett kutya miatt nem vagyok hajlandó a testi épségemet kockáztatni.

Találtunk neki egy jó helyet, ott őrkutya lett. De mint visszahallottam, ott is voltak problémák.. Csak ott tudták kezelni.

2020. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt lusta. Alkalmatlan volt azokra a célokra amikre vettem volna.
2020. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!