Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem undorító és...

Csak szerintem undorító és beteges, mikor valaki az arcát nyalatja a kutyájával?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 21:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%
Hat, kinek mi. En sem hagyom ezt a kutyamnak, nekem sem tetszik, de valakinek meg igy jo.
2020. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem undorito :)
2020. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem undoritobb mint megfogni a kapaszkodot a buszon!
2020. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Nem gondolnám betegesnek, én akkor megszoktam engedni neki amikor hazaértem, mert akkor puszilna mindenkit is. Ő így fejezi ki a szeretetét, legalábbis az enyém. Nem értem mi okból tartod ezt betegesnek, amire te gondolsz az nem innen kezdődik.....
2020. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
44%

En szoktam csokokat kapni a kutyamtol. Szeretem ot es nem tehetek rola,ha vki irigyli ot. 😂

Sok szingli pasi kap idegrohamot az ilyen miatt.😂 Ez nem az en bajom,h vki nem kepes rtarsat talalni es masokra irigykedik.


Az nem undorito,amikor egy pasi csalja a nojet es felvaltva csokolja oket??

2020. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%

Igazából attól függ hogy. Az oké szerintem, hogy megnyalja az arcán a gazdáját, de szájat nyalni nem hagynám. Plusz nyilván nem akkor hagyom neki, mikor aludni készülök, enni akarok, vagy menni valahova.

Ha megjövök leguggolok hozzá, eltakarom a szám és akkor nyalogathat, utána meg megmosom az arcom.

Anyum kutyája viszont érdekes ilyen szempontból, mert ő egyáltalán nem nyalogat senkit. Ha megjössz, akkor hozzád dörgölőzik, mint egy kismacska, de ha lerakod a fejed hozzá, akkor sem nyalja meg.

2020. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%

Ötös, én csak abba gondolok bele, amikor erről van szó hogy a kutya a nyelvével tisztítja magát. Ha az ő baktériumait átadja neked, márpedig átadja, akkor fertőzést okoz legyen szó akármiről. Ez olyan mint amikor valaki nem most kezet pisilés után, és azután kezet fog mással, aki pedig az arcához, a szájába vagy akárhová máshová nyúl. És hiába fürdik rendszeresen az illető, a nap folyamán leízzad, amibe a nemiszerv is beletartozik és ennek megérintésével a kiizzadt baktériumok a kezére kerülnek, amit átad másnak, aki pedig nem fogja érteni hogy miért gyengült le az immunrendszere, ami miatt később pedig megfázik. Gondold végig ezt a kutyáddal, vagy akár a cicával. Ő közvetlen a nyelvével tisztítja meg a nemiszervét és az ánuszát, ezután pedig a te arcod fogja megnyalni, vagy pedig egyenesen a szádat.

Emiatt beteges, undorító és nem higiénikus. Ráadásul a legrosszabb az hogy ha nem mosod meg ezután az arcod és a kezed, és mivel természetesen meg fogod érinteni az arcod előbb-utóbb, akkor a másiknak is átadod a kedvenced baktériumait.

2020. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%
Hat igen kicsit. Nyalogatja a lyukat aztan a fejed.. szerintem nem tul higienikus. A buszon a kapaszkodo valoban sem jobb. De a bacik a nedves meleg helyen jobban erzik magukat.
2020. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
57%
Nekem 18 évig volt egy labim. Kis csókos szájú volt, nagyon imádott mindenkit puszilgatni. Engem meg méginkább imádott. Engedtem neki, volt hogy a számat is megnyalta, utána nyilván megmostam az arcomat, de volt sokszor hogy elfelejtettem. Nem volt semmi bajom sem. És ezt úgy mondom, hogy mindent felszippantott az udvaron. Baktériumokról beszélünk igaz, de szerintem nem sok az esélye hogy elkapj valamit egy normálisan tartott kutyánál....
2020. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
56%

Par evtizede meg egyutt eltunk az allatokkal teso ... ne legyel mar ennyire civilizalt! :) Elarulom: tragyaval van feljavitva a talaj amibol az egeszseges zoldseg no :D Meg a gomba letezese is a szarhoz kotheto :)))

Nem hinnem, hogy finnyaskodni kellene ... akarmilyen fertozo a kutya egyesek szerint ... erdekes modon a covidot nem a kutya terjeszti :DDD Lehet a kutyanak tobb felnivaloja van a gazditol mint forditva!!!

2020. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!