Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyák mennyi idős...

Kölyök kutyák mennyi idős korukban a "legcsintalanabbak"? A szétrágós, papucslopkodós időszakra gobdolok.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Mi kutyunk 1 éves múlt, nálunk szerintem a 4-5 hónapos kor volt a legvadabb :D

2020. nov. 27. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kamaszodni kezdenek, olyankor feszegetik a határokat, próbálgatják magukat. Ez mérettől függ, hogy mikor kezdődik, 4-10 hónap között valamikor. A yorkijaink 4-5 hónaposan kezdték, míg a labradorjaink 8 hó körül. Persze addig is rosszak voltak:)
2020. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz,h szetragja a taskam vagy a butort? Kb 3 eves es ha nem volt lemozgatva2 napja,akkor annyi a cuccaimnak. Masik kutya a csaladban meg emberekre ugral meg csipkedi oket meg minket is harapdal(nem verzunk.) ,de o sose teszi tonkre a cuccunkat meg semmit.


Ez a feszultseglevezeto modszer kulonbozosege az embereknel is megfigyelheto. Mas szemelyisegtipus a ket kutya. Nem tom,melyik jobb 😂😂😂

2020. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
4 honapos kora korul van a fogvaltas. Addig vadoc, onnantol mindent rag ha hagyjak. De a csintalansag inkabb akkor jon amikor kezd ivarerette valni ... szerintem ebben az idoszakban a legneveletlenebbek.
2020. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kutyám kb 9-10 hós koráig mindent ellopott és megrágott, nem lehetett vele bírni, a másik kutyám csak lopott. De ő csak odahordta a kosarába a holmikat, de kárt nem tett semmiben, nagyon nyugodt volt, vele nem volt nehéz időszak. :)
2020. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!