Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki Debrecenből utazik...

Valaki Debrecenből utazik Pestre mostanaban? A kutyusomat kellene elhozni a tenyésztőtől, de nincs autóm és sehogy sem tudom megoldani.

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 16:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
9%

Futárcég?


(Meg némi kp.-ért sok buszsofőr is elhozza.)

2020. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%

Lattad mar a kutyust? Ha meg nem, a tenyeszto nem biztos, hogy egy idegennek kiadja csak igy.

Buszsofor ketlem hogy tobb oras uton tudna figyelni egy kiskutyara, akarmennyi penzt is adnal neki, hivatalosan ilyet nem tehet meg. Plusz ugye a kutya akkor mondjuk valamelyik ulesen utazna valami boxban, egyedul, lehet siman valaki felkapja es elviszi, akkor ennyi volt. En mindenkeppen ugy csinalnam, hogy leutaznek vonattal reggel, es akkor visszafele pedig ugye kocsival, es oszkart neznek, ott szoktak fogadni kutyas utasokat is.

Ez sok ido, de meg mindig jobb megoldas szerintem, idegenre nem biznam, barmi lehet.

Ha nem talalsz oszkart, akkor facebookon probalkozz kulonbozo csoportokban, hatha epp valaki kocsival menne pont akkor.

2020. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem félsz hogy valaki ellopja?
2020. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Mennék én is!!!
2020. nov. 28. 16:42
 5/28 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha oszkárral viszem haza ,az nem lenne rossz a kutyusnak, hogy ugye sok ember ül az autóban?
2020. nov. 28. 16:42
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, nyilvan valamennyire megviselheti a hosszu ut, de nem lesz veszes. Amugy nekem nincs kutyam, de en ugy utaztam egyszer, hogy csak en, meg egy masik utas (kutyaval) volt a kocsiban, es ennyi. Arra keszulj, hogy lehet, hogy esetleg toled dupla arat ker, mert a sofornek ilyenkor ugye jeleznie kell a kutyat a tobbi lehetseges utas fele is, es ha valaki pl allergias, akkor azert kicsit leszukul a kor.
2020. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
Vonat 2,5-3 óra
2020. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Vonattal kb 3,5 ora, vagy tobb, ha kesik, de a vonatig el is kell jutni, utana meg a vonattol haza is kene menni. Egy pici baba kutyaval (es csomagokkal) annyira nem egyszeru a vonatozas, plusz ugye igazodni kell a menetrendhez, es este 8ig is haza kene erni, tehat nyilvan a kocsi egyszerubb ebben az esetben.
2020. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy oldd meg, hogy ott legyél. Egy haver, egy ismerős, barát, barátnő, vagy tényleg bárki, akár kölcsönözz autót vagy nem tudom, de legyél ott amikor a pici baba kutyát átveszed. Vissza nem térő élmény, amikor tudod, hogy a tied, a te életed része lesz és bármit megteszel érte, és fordítva. Nagyon kedves pillanat, ne hagyd ki!
2020. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
Indulás előtt jól le kell fárasztani a kicsit, akkor végig durmolja az autós utat tuti.
2020. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!