Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig tart a kutyám...

Mennyi ideig tart a kutyám elaltatása? Holnap altassák.... Hogy lehet mentálisan feldolgozni egy kutya elvesztését? Itt született.

Figyelt kérdés

Németjuhász kutyám már nagyon idős 12 éves, már alig lát, alig hall, az utóbbi hetekben nagyon sovány lett. Az elmúlt 1-2 napban már csak fekszik és nyögdécsel, fájdalmai vannak, maga alá piszkit, gyenge (alig érek hozzá) és össze esik. Az állatorvos holnap vizsgálja meg, és valószínű hogy az elaltatásáról fog dönteni. Házhoz fog jönni.


23F



2020. nov. 29. 20:01
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Hozzá teszem hogy menthetetlen, rettentően rossz állapotban van.

Gyógyszeres kezelések voltak, de semmit nem használt.

2020. nov. 29. 20:04
 2/31 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Nagyon rövid idő. Fájdalommentes neki. Feldolgozni nem könnyű. El kell gyászolni, mint minden veszteséget. Megőrizni az emlékezetedbe és befogadni mellé a szívedbe egy másik állatot.
2020. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

Ne mentegetőzz,mindent megtettél,ilyenkor el kell engedni,ez a humánus döntés.

Úgy tudom,nagyon gyorsan hat a szer. És azt ajánlom,ha nagyon nehéz is,de maradj vele míg el nem megy,mert a kutya érzi,hogy utolsó pillanatban is vele vagy. Sajnálom,nehéz feldolgozni egy szeretett kutya halálát. :(

2020. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nincs más választás, de tudom hogy szenved. Azért nem szeretném szenvedtetni miattam. Nem fogom tudni feldolgozni, már most össze vagyok zuhanva.
2020. nov. 29. 20:12
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

Idén nyáron altattuk el a mi kutyánkat.

Ahogy beoltják, kb 5 perc.

2020. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos ez már a második kutyám. Nem tudom feldolgozni hogy holnap el lesz altatva. Nem tudom hogyan fogom feldolgozni, de már most mély ponton vagyok. Istenem hogy elment az idő. :/ :(
2020. nov. 29. 20:15
 7/31 A kérdező kommentje:

12 évet élt, szép kort megélt.


Ha nem lesz, hiányozni fog. Ki megyek az udvarra, olyan furcsa érzés hogy nincs többé. Nincsen az olba, nem ugat, nem futkározik, nem simogathatom stb. Istenem. :(

2020. nov. 29. 20:17
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon nagyon rövid idő. Nekem júliusban altatták a kutyámat nyirokrák miatt, és annyira le volt gyengülve hogy már az altató injekciótól leállt a légzése, de persze megkapta az "igazi" altatót is. Nem volt 2 perc az egész, de lehet nálunk azért volt ilyen gyors, mert előtte vittük infúzióra és benne hagyta a doki a kanült, hogy hátha kell még, szóval egyből vénába kapta.
2020. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Kitartást neked Kérdező, a kutyusod tudja,hogy a legjobbat akarod neki. Mindent megtettél, szeretetben töltötte az éveit. Így lesz neki a legjobb.Nem fog érezni semmi fájdalmat, gondolj arra, hogy ő fentről fog vigyázni rád.
2020. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Szép kor.Ha szeretnéd beszélgethetünk róla :( Ne legyél összeszakadva mert őt nézd,neki jobb.15 éves cicám ment el nyáron.Kutyáim is 15 évesek voltak.Nagyon rossz :( Irj kérlek,hogy mi volt
2020. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!