Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen középméretű kutyát...

Milyen középméretű kutyát lehet tartani panelházban?

Figyelt kérdés
Egy olyan fajta kutyát szeretnék találni ami tud egyedül is lenni amég suliba vagyok mert azt meg tudom oldani hogy előbb kelek fel és leviszem reggel de utána egyedül van meg el tudd lenni a panel házban.
2020. nov. 30. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Amelynek ki tudod elégíteni a mozgásigényét.

Első kutya lenne? Mennyit szánnál a vételárra? Van valami komolyabb célod vele?

2020. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Panelban plüss a tökéletes.

A többi nem oda való

2020. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Barmilyen kutya megfelel a celra kb, ha rendesen foglalkozol vele. Hany eves vagy? Mennyit lenne egyedul? Azert ha allandoan olyan 12 orat, akkor nem erdemes kutyaban gondolkodni, az eleg sok.

Szuleiddel elsz? Ok akarnak kutyat?

2020. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

Bármelyik fajta?

A panel meg embernek sem egészséges, nem egy állatnak.

Àllatkinzok.

2020. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es, es miert is allatkinzas egy bokaig ero kutyanak pl a panel? Bar en vizslat tartottam ott es tokeletesen elvoltunk. Meg mindig az a titka, hogy le kell farasztani :) Ne vergodjunk mar ezen, hogy panel ilyen szar, meg olyan szar, eltem ott, es nem lettem lelki nyomorek. Lepjunk ezen tul. Nem allatkinzo az, aki lakasban tart kutyat es kesz, csak foglalkozni kell vele.
2020. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#5

+1


Nem tudom kertes házban mennyivel jobb mikor ketrecbe van zárva egész életére, esetleg néha járkálhat az udvaron. Ha nincs sétáltatva akkor is annyi mozgástere van mint egy panelban, ha nem kissebb. Miért jobb az, ha kertes hàzban van szűk helyen, mint egy panel?? Ha kertesben van ott is kevés neki a mozgás és az inger. Nem az a kérdés hol van tartva a kutya, hanem hogy hogyan.

2020. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közepes testű van panelba.


Teljesen jól elvan panelban, viszont fárasztani azt kell.Egyedül is el van,de előtte érdemes egy intenzív rohangálás 40-60 perc. Mielőtt egyedül hagyja az ember. Bár 1-2 cipőn kívül másban nem tett kárt.


Sokkal kiegyensúlyozottabb mint alom tesója aki kertes házban lakik. Heti egy sétával. Én minden nap le mozgatom, fárasztom, kutyafuttató heti 2x. Több inger éri őt egy nap alatt,mint a tesóját egy hét alatt.


Szóval ez a panelban állatkínzás kutyát tartani nem tudom honnan jött. Mivel itt a gazdi rá van kényszerítve a sétára. És még napi 3x 20 perc sétában is több inger éri a kutyát. Mint azt aki kertben van. Kert is csak egy zárt hely. Új inger maximum ha emberek mennek az utcán,meg madár repked,más nem igazán.


Új szagok,új ingerek nem érik.


Kertesben sok elkényelmesednek azt hiszik elég az udvar. De saját magát nem fárasztja le a kutya. Ez egy tévhit.


Azért van sokszor,hogy amelyik kutya kiszabadul a kertből neki megy mindenkinek az utcán,mert az összes frusztrációját kitölti meg nincs kellő szoci.

2020. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
*Megy dolgozni
2020. nov. 30. 15:38
 9/17 A kérdező kommentje:

#1

Igen első kutya lenne

A szüleim azt mondták hogy kb 25 ezret

Csak házi kedvencnek tartanám

2020. nov. 30. 15:51
 10/17 A kérdező kommentje:
*25-30 ezret
2020. nov. 30. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!