Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen középméretű kutyát...

Milyen középméretű kutyát lehet tartani panelházban?

Figyelt kérdés
Egy olyan fajta kutyát szeretnék találni ami tud egyedül is lenni amég suliba vagyok mert azt meg tudom oldani hogy előbb kelek fel és leviszem reggel de utána egyedül van meg el tudd lenni a panel házban.
2020. nov. 30. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi penzt szannak a kutyara? Akkor csak menhely johet szoba, mert tenyesztotol ennyiert nem kapsz kutyat, szaporitokat meg nem kene tamogatni. Menhelyen egyebkent segitenek is kivalasztani a megfelelo kutyust :)
2020. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

12

És milyen fajtájú kutyát ajálsz panel házba? :)

2020. nov. 30. 16:20
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Menhelyi 5-6 éves nyugodt keverék.
2020. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
És még anyit szeretnék kérdezni hogy Szolnokon hol vannak menhelyek mert anyukám elment és nem tudom mikor jön vissza a Google térképem meg nem valami jó
2020. nov. 30. 16:25
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

25 ezer ftért csak szapisat kapsz,azokat meg ne támogassátok.


Egybként te fizikailag elbírnál egy közepes testű kutyával?? Enyém 18,5 kg és baromira tud húzni ha úgy van még csak egy éves tanuljuk a nem húzást,de fizikailag,nem hiszem,hogy egy ekkora kutyát elbírnál.


Szerinte inkább valami kisebb testűt nézz ki a menhelyen.

2020. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenyeges a terkeped, mert 13 evesen neked egyedul nem fognak odaadni kutyat, biztos, hogy kellenek hozza a szuleid, tehat majd ok elvisznek.

Amugy Szolnoki varosi allatotthon alapitvany, google elso talalat. Es ahogy latom, van meg tobb is, erdemes korulnezni tobb helyen is, sok sikert :)

2020. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szolnoki állatotthon, Kéz a mancsba alapítvány, de a törökszentmiklósi befogad-lak is jó, ha van kocsitok.


Párat összeszedtem nektek, én is szolnoki vagyok, szoktam nekik adományozni, mindig figyelem az oldalukat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!