Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki valamit tud a BonaCibo...

Valaki valamit tud a BonaCibo tápról?

Figyelt kérdés

Labrador(7) kutyánk van és sántít. Korábban volt állatorvosnál és kapott gyógyszert, azután sokáig rendben volt, de most újra elkezdett.

Nekik a saját állatorvosuk ajánlotta, szintén labradoruk van.

Itt a mi állatorvosunk a tápra nem mondott semmit, amikor kérdeztem, hogy jó-e vagy milyet ajánlana, azt mondta az mindegy.

Volt röntgenen is a kutya ott valamit találtak, de azt mondták nem nagyon kell vele foglalkozni, nem kell műteni.


Zooplusról szoktunk tápot rendelni, ez a fajta nincs náluk, viszont néztem ilyen: dibo zöld kagyló kivonatot, ami szintén erre van, a vélemények alapján.



2020. dec. 1. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem kell muteni, de tenyleg nem mondtak ra semmit? Diszplazia nem merult fel? A zoldkagylo jo, azt adhatod neki kulon nyugodtan. Amugy megneztem ezt a tapot, rendelni lehet mashonnan, szoval beszerezheto, de annyira nem tetszik az, hogy az osszetevokben nincs odairva,hany % hus van benne, vagy legalabbis en nem talaltam meg.
2020. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A rendelés az oké, megoldható, csak, hogy maga a táp milyen, van-e tapasztalata vele valakinek. Mert ezekről nem találtam semmit, azért írtam ide ki, hátha.

Meg azért lenne kérdéses a táp, mert ez a zöld kagyló marha drága. Majdnem annyiba kerül, mint maga a táp.

2020. dec. 1. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Oka van annak, hogy sántít, lehet idegi becsípődés is, amit kezelni kell. Vidd el másik állatorvoshoz és legyen rendesen megvizsgálva.
2020. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem azert nincs vele tapasztalatom, mert en nem etetek olyan tappal, ahol nincsen feltuntetve, hogy mennyi hus van benne. Valoszinuleg nem sok. Zoldkagylobol jobb, ha kulon veszel, sokkal hatasosabb, es egyebkent sokaig is eleg. Napi 1 grammot kell adni kb a kutyanak, na most ha a termek 250 grammos, akkor az azert sokaig eleg, igy egyaltalan nem draga szerintem.
2020. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Így kimatekozva tényleg nem olyan vészes. A leírása nekem sem volt szimpatikus, ezért is kérdeztem rá. Egyébként wolf of wilderness tápot kap jelenleg.

Illetve állatorvos küldte el állatkórházba, szóval ennél jobb helyre nem tudjuk elvinni. Akkor elég alaposan megvizsgálták.

Bepróbálkozunk, akkor ennél a zöld kagylóval is.

A zöld kagylót száraz tápra is lehet rakni?

2020. dec. 1. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy idősödő kutya sántít, és ízületi gondjai vannak, akkor bármelyik tápban fellelhető zöldkagyló mennyiség, amit naponta megkap a kutya, szinte a 0 hatásfokkal egyenlő.

Igen, drágák az étrend kiegészítők a kutyáknak. Viszont ez is beletartozik a kutyatartásba.

2020. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tiszta sor.
2020. dec. 1. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Synoquine jobb mint a zöld kagyló.


Ez sem olcsó,de kezdetben elég kúra szerűen adni


Jó minőségű izületvédők nem olcsóak sajnos.


Ismeretségi körben több idős kutyát rendbe rakott ez az izületvédő.

2020. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!