Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy a kutya csak...

Lehet, hogy a kutya csak azért hozza vissza a labdát, mert azt hiszi, hogy szeretjük eldobni?

Figyelt kérdés
Érdekel a kérdés, válaszokat követelek!

2020. dec. 2. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet.
2020. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Azért hozza vissza, mert szeret játszani.
2020. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem mindegy, miért hozza vissza, csak fáradjon le.
2020. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

A jó apportos kutyák a vadászkutyák közül kerülnek ki általában, bennük erős a zsákmányszerző ösztön.

Nem minden kutya hozza vissza a labdát.

2020. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Az én foxim mindig visszahozta a lasztit, ha elfáradt akkor vitte a 'rejtekhelyére'.

Persze sohasem beszéltük meg melyikünknek jobb játék ez.

Lehet többet kellett volna kommunikálnunk, de akadtak nyelvi nehézségek és mindketten ragaszkodtunk a saját álláspontunkhoz.

2020. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha a saját kutyánkat nézem akkor ez nem igaz. Ő érzi, hogy ez egy közös játék. Látszik rajta, hogy figyel nagyon rám. Nézi mikor dobom el, merre dobom stb. Sőt sokszor kéri, hogy "nem lehetsz olyan, rossz, hogy nem dobod el nekem azt a labdát". Miután "követelted" a választ, többet nem írok olvass utána, rengeteg kutatás szól erről (is). "dog apport" "kutya apport" és hasonló keresőkifejezések.
2020. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Az enyém nem hozza vissza pl. Megtartja magának.
2020. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egy mentett terelő mixem van, ő sem hozza vissza, utána szalad, de csak addig érdekes, amíg leállítja a labda mozgását, utána néz rám szépen. A botot sem hozza vissza, elvonul vele rágcsálni.
2020. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is sokszor nem hozta vissza, elment vele játszani, rágcsálta. De mikor visszahozta és letette talán azért, hogy eldobjam neki, és szaladhasson utána. Mert azt nagyon élvezte. Nagyon figyelt, hogy merre fogom eldobni. Néha ki is cseleztem, és nem dobtam el, csak úgy csináltam. Át lehetett verni simán, elszaladt, de utána furán nézett, mikor kiderült számára, hogy nem dodtam mégse el. Képes volt átszimatolni/átkutatni azt a környéket, amerre dobhattam.
2020. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Az en kutyam sem labdázik, inkabb olyan 8-ashoz hasonlo … inkabb mas kutyak tarsasagat keresi es velük szeret szaladgalni, birkozni, botot huzogatni.
2020. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!