Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon gáz lenne argentín...

Nagyon gáz lenne argentín doggal kezdenem?

Figyelt kérdés

Szóval első kutyának az argentín dog mennyire jó ötlet?

Első saját kutyám lenne, persze volt már nálam egy csomó kutya hónapokig megőrzésen, olvasgatok is évek óta kutya témában, gazdikkal rendszeresen beszélek kérdezek tőluk stb. Kutyaiskolába járna kölyök korától fogva, minden nap foglalkoznék vele. De nem tudom ez elég e ahhoz, hogy jó gazdája legyek. Illetve tenyésztő adna így nekem kutyát egyáltalán?



2020. dec. 4. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy is.
2020. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem miért használod most a gáz szót, a mondatodba nem illik bele. Ilyet nem szoktak erre mondani....

Ha kellőképpen utánanéztél a kutyának, sokat olvastál róla, megvannak az anyagiak, és ha megfelelő környezetet tudsz teremteni akkor hajrá.

Szerintem hülyeség amikor azt mondják, ne vállald be ezt mert nem első kutyának való.

Lehet hogy nehéz egy adott kutyával, de kitartással minden lehetséges.

2020. dec. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Felelos gazdi vagy. Irany a tenyesztok! Terepszemle . O tud engedelmeseb egyedet is adni. Ha kered.
2020. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
3-as vagyok. Azt akartam irni,h vedd meg a kutyat,mert a suliban megtamitanak ra,h fog rad hallgatni.
2020. dec. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mehet. Ha kezdetektől kutyasuliba fogtok járni mint ahogy írtad, akkor nagy baj nem lehet.
2020. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Az Argentínából származó kecses megjelenésű erőgép argentin dog csak hozzáértő gazdikhoz illi.
2020. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

6-os: az argentin dog állomány világszinten (pár kennel kivételével) már nem az az "erőgép" akit te emlegetsz.


Kérdező: hacsak nem komolyabb munkavonalas kennelből veszed, nem lesz gond vele.

2020. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Tok aranyos kiskutya az argentin dog, mi bajod lehetne tole? Kenytelen leszel megnevelni, kulonben allandoan birosagra fogsz jarni :)
2020. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

Igen nagyon gáz, először egy csivavával kell kezdeni, utána egy yorkival és így felfelé.

Btw: ezt te sem gondoltad komolyan..

2020. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!