Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » V@laki ismeri esetleg a....

V@laki ismeri esetleg a. Ráday Gedeon úton található NON STOP állatkórházat?

Figyelt kérdés

Vasarnap sürgősen vittem be 9 hetes parvos kiskutyámat. Azt mondták bent kell maradnia. Ott hagytam, megnéztem milyen helyre tették be, és egyszerűen borzalmas ! Viszont csak itt tudtak fogadni parvos kutyát, de igy is szájukat huzva, mikor a kutya életveszélyes állapotban volt szinte. A kutya alá semmit nem tettek, bezárták egy ketrecbe a bűzbe, sötétbe. Oké ott hagytam hazamentem nem volt más választásom . 1-2 óránként telefonaltam mindig hogy hogyvan , de semmilyen részletes tájékoztatást nem adtak, “teszek rá” stílusban mindig ennyit mondtak “változatlan az állapot” aztán letették a telefont. Hetfon azaz tegnap telefonaltam hogy hogyvan a kutyám, azt mondták jobban van, aktívabb. Ennek örömére azonnal siettem be hozza a korházba meglátogatni, erre mikor már úton voltam felhívtak hogy elhunyt a kiskutyám.


Valamiert azt érzem hogy emberi figyelmetlenség miatt történhetett ez, nem kapott megfelelő ellátást. De nem tudom. Esetleg v@lakinek van tapasztalata veluk kapcsolatban?


2020. dec. 8. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A parvo nagyon veszélyes, főleg a kölyök kutyákra. Ezt az előző kérdéseidnél is leírtuk. Reklamálk inkább a szapival, akitől vetted.
2020. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem reklamálok, csak kivancsi voltam hogy esetleg ez közrejátszhatott-e. De tudom mennyire veszelyes ez a virus.


Igazából csak ideges vagyok mert nagyon hiányzik a kutyusom

2020. dec. 8. 09:22
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Kerdezo, mar ket kerdest is feltettel, engedd el a temat. Sajnalom a kutyadat, de te mentel szapihoz, hat ez most jo tanulopenz volt. Legkozelebb tenyesztotol hozol kutyat, ha egy fajtat akarsz, es ez biztosan nem fog megtortenni. A csapbol is ez folyik, hogy nem tamogatunk szaporitokat, nem hiszem el, hogy meg sosem hallottal errol a problemarol!
2020. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Én nem támadni akarlak kérdező,olvastam a többi kérdésed is,de könnyű mindig másokat hibáztatni.


Én is találkoztam már bunkó és hanyag állatorvossal de ha odaállítassz egy életveszélyes állapotban lévő kiskutyával nyílván ők sem fognak teljesen pozitívan hozzáállni,az pedig a másik hogy parvo oltást a kutyus 7 hetes korától már kaphat(ahogy olvastam). Tehát megelőzhető betegség lett volna,az meg még hagyján hogy valami szaporítótól vetted,sajnos nem te szívtad ezt meg hanem az ártatlan kiskutya,remélem tanultál ebből az esetből.

2020. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Na-na! Csütörtök éjjel agyvérzést kapott párom kutyája, idősebb kutya már, nagytestű és 9 éves lesz. Bevitte ide ebbe a Non-Stop Állatkórházba, kapott antibiotikumot, meg lázcsillapítót és hazaküldte, hogy nyugodjon meg, ez csak húgyúti fertőzés. Péntek reggel 7-től este 8-ig vizsgálták másik állatorvosnál a kutyát, labor, UH-k, stb, és már a mozgásán, viselkedésén egyértelműen látható volt, hogy valami történik az agyában. A vizsgálatok ezt ki is mutatták, azóta hordani kell kezelésre... Szóval ennyit a Non-Stopról. Senkinek, soha, semmilyen körülmények között nem ajánlom.

És most itt tök mindegy, hogy szaporítós, nem szaporítós kutya, egy dokinő volt aznap éjjel, alkalmatlan arra, hogy orvosként dolgozzon. Laikusként ránéztél a kutyára és megmondtad, hogy tuti, hogy vagy idegrendszeri probléma, vagy valami agyi. 5x meg lett kérdezve, hogy biztos nem az, biztos persze, azért nyugtalan, mert idegen helyen van. Hát szerintünk is...

2020. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És az hogy lehet hogy egyik pillanatban jól van, aktív másik pillanatban már nem él.


??

2020. dec. 8. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kerdeseid alapjan nem ez jott le. Te magad irtad, hog szarul lett mar nem is tudom hany napja, tehat azert nem egeszen ugy halt meg, hogy egyik pillanatban kicsattant az egeszsegtol, ra 10 percre meg mar ennyi is volt... Ez a parvo, keves kisallat eli tul sajnos.
2020. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szarul volt nagyon igen, de aznap reggel beszéltem veluk telefonon, azt mondták jobban van a kiskutya, nem megy a hasa, aktív
2020. dec. 8. 13:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Aznap mikor meghalt szegénykém
2020. dec. 8. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!