Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallgatnátok egy kutyás...

Hallgatnátok egy kutyás témákkal foglalkozó podcastet?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban foglalkoztat a gondolat. Kutyatartással, kutyás gondolkodással kapcsolatos adások lennének.

2020. dec. 8. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Engem érdekelne.
2020. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BeefEater ***** válasza:
85%
Nem.
2020. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem.
2020. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Ahany kutya es amennyi gazda, annyire valtozatos ez a kutyas vilag … ami neked problema, az engem nem foglalkoztat es fordítva. Kutyas gondolkodas tipizalasa?! Ha-ha-ha … te nem latod nap mint nap, hogy milyenek a kutyasok?
2020. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem, hogy hallgatnám.
2020. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2020. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nekem világ életemben voltak kutyáim, gyerekkoromban a családnak ugye, utána meg nekem is, már felnőttként, plusz a húszas éveim elején az volt a flashem hogy kutyákkal fogok foglalkozni, úgyhogy az összes létező szakirodalmat elolvastam a kutyák élletanától kezdve a tenyésztésen és tartáson át egészen a pszichológiáig, tehát szerintem a kutyás témák kapcsán az átlagnál jobban képben vagyok. Nehezen tudok elképzelni egy olyan műsort ami megüti tartalmilag azt a szintet hogy én is érdeklődéssel hallgassam, ne csak idegesítsen hogy hozzá nem értők magyaráznak baromságokat.
2020. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Elsősorban kutyás sportokról lenne szó, illetve olyan emberekkel lennének beszélgetések, akik komolyabban kutyáznak (sport szinten).

Köszönök a válaszokat, jöhetnek még.

2020. dec. 8. 12:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az alap kutyás infókat simán meg lehet tanulni ha az ember elolvas 3 blogot.


Engem a szakmai, állatorvosi, sportkutyás, tenyésztői stb anyagok érdekelnének, ebbő én egyenlőre egy darab YouTube csatornát találtam, angolul. Hallgatóságod valószínűleg lenne, de mire elérsz oda hogy "oszd az észt" azt hosszú évek tanulási folyamata előzi meg. Pl Csányi Vilmostól vagy Miklósi Ádámtól szívesen hallgatnék podcastokat.


(#6)

2020. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az nem az én tisztem egyébként, hogy alap témákban osszam az észt. (Kutyatartás, tanítás)


Nem vagyok kiképző, suttogó, csak egy hobbikutyás. De igen, olyasmiről lenne szó, amiről a 9-es írt. Tenyésztőkkel, fajtákról beszélgetés, kutyás sportok.

Vagy ha lenne egy-egy megosztó témában (pl.nyersetetés) adás, akkor sem foglalnék véleményt, azt majd elmondja a meghívott.


Egyébként ha egyszer megvalósul, akkor az legalább 2-3 év múlva lenne.

2020. dec. 8. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!