Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ABC Zoo oldalon hova lett a...

ABC Zoo oldalon hova lett a kutya kategória? Másnál se jó?

Figyelt kérdés
Mindig onnan rendelek tápot, de most vagy nincs már kutya kaja vagy megváltozott az oldal, de akkor nagyon béna vagyok és nem találom. A keresőjébe beírom a gyártót és kidob 1-2 terméket, de nem azt ami kéne és maga a kutya kategória nincs meg.
2020. dec. 9. 14:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valami más oldalt ami megbízható és jó áron vannak a tápok tudtok?
2020. dec. 9. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Megnéztem, valóban eltűnt a kutya kategória.

Amúgy a Zooplus a legjobb.

2020. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nálam is azt írja hogy a kategória nem létezik-ellenben a macskás fülön kutya van, a rágcsálón macska, a terrarisztikán rágcsáló, a a papagájokon meg hüllő.. Valamit nagyon elcsesztek. Én a zoopluszon szoktam vásárolni, nem tudom számodra mennyire elfogadhatóak az árak. Még az okosgazdi volt ahonnan rendeltem.


[link]


[link]


Kolléganőm meg innen vásárol a válogatós kutyusának: [link]

2020. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül kitaláltam egy olyan megoldást, hogy Googleba beírtam a gyártót meg hogy ABC zoo és úgy ráirányított az oldalra és tudtam rendelni, de a tippek jól jöhetnek még a jövőben, köszi!
2020. dec. 9. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is ez a 3, petnet, zooplus, okosgazdi, ahonnan rendelni szoktam.
2020. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!