Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet egy kölyökkutyát...

Hogyan lehet egy kölyökkutyát leszoktatni arról,hogy ne sírjon esténkènt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
hol van a kutya esténként, ahol/amikor sír..?
2020. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lakásban van,nappaliban a fekhelyében. De mintha fèlne egyedül. Szobába meg nem szeretnèm beengedni.
2020. dec. 9. 14:17
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Túl sok mindent nem tudsz tenni az első időszak ilyen sajnos.

Majd megszokja.

2020. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Hat en ugy csinaltam, hogy az agyam mellett aludt a foldon a fekhelyen, es megsimogattam, amikor sirt. Az elejen mindenki azt tanacsolta, hogy nehogy bevigyem a szobaba, maradjon csak kint a nappaliban a kennelben, ne szokja meg, hogy “babusgatva” van, de ennek az lett az eredmenye, hogy egy hetig nem aludtunk. Miutan athoztam az agyamhoz, utana szinte rogton ataludtuk az ejszakat.
2020. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Angel3000 ***** válasza:
83%
Szia! Melletted, illetve az àgyad mellett kellene lennie a fekhelyének, akkor nem vonyitana!
2020. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Kisbabát nem hagyunk magára mindenféle hüle nevelési elv miatt, szívtelenség. Ő egy kiskutyababa.
2020. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Beengedem akkor estère,köszi a válaszokat.
2020. dec. 9. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Épp emiatt fog hozzátok tiszta szívéből kötődni, majd meglátod.
2020. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Kölyökkutya, valószínűleg nemrég szakadt el az anyjától, mert ok nélkül nem sírna.

Legyen melletted, mégha nem is veled alszik, de legyen a közeledben. Még új neki a környezet. Hagy ismerjen meg téged, hogy tudja hogy megbízhat benned.

Én az ágyam mellé csináltam egy kis kennelt, mindenféle dobozzal elkerítettem egy kis területet és oda raktam a pelenkáját meg a kiságyát. Ott volt a közelembe, ha sírt megnyugtattam.

2020. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Legy az anyja az anyja helyett! Aludj vele a fuldon matracon es oleld at. Hallja a szivdobogasod es ereze a tested meleget!!
2020. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!