Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Merle hordozó kutyától születh...

Merle hordozó kutyától születhet merle kiskutya? Úgy értem, hogy sem a kan, sem a szuka nem merle, csak hordozó.

Figyelt kérdés

#Robert Merle #Merle hordozó
2020. dec. 9. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A hordozó azt jelenti, hogy a génjeiben van, vagyis hogy örökítheti, igen. De ne szaporíts.
2020. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
A tenyeszto ezeket pontosan tudja, neked szerencsere nem kell, mert te ugyebar nem szaporitasz.
2020. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A merle gént lehet hordozni? Úgy, hogy az nem jelenik meg a kutyán?
2020. dec. 9. 20:50
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak hordozó, akkor olyan párral örökítheti tovább aki minimum szintén hordozó. Tehát ha tényleg mindkettő az akkor igen, ha csak az egyik akkor nem. De ne szaporíts!
2020. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Vagy megjelenik, vagy mondjuk az elso alomnal nem, de a kovetkezonel igen. Ne szaporits. Minek? Jard szepen vegig a lepcsofokokat, ha tenyeszteni szeretnel, kepezd magad, aztan hivatalosan es normalisan csinald.
2020. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
4-es vagyok. Leragadtam annál a pontnál, hogy hordozó, ebből azt hittem hogy recesszív színről van szó. Arra nem is figyeltem hogy merle, pedig a merle domináns szín. Tehát nem lehet csak hordozó, meg is kell hogy jelenjen fizikailag ha az.
2020. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Általános iskolás biológia. Recesszív+recesszív=25%-ban öröklődik az adott tulajdonság.
2020. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Egyészen egyszerű a dolog... két merle hordozó kutyának lehet merle, merle hordozó és nem hordozó kölyke is. Általános iskolás biológia
2020. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, két merlét szigorúan tilos pároztatni, mert súlyos genetikai defektek lesznek!
2020. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Dupla merle párosítást nem szabad csinálni!!


Beteg, sérült, fogyatékos gyenge kutyák fognak születni!!!


[link]

2020. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!