Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az idősebbik kan kutyám miért...

Az idősebbik kan kutyám miért akarja mindig megszagoltatni a nemi szervét a kölyök kan kutyánkkal?

Figyelt kérdés
Ez a dominancia jele lenne? A kiskutya mindig elfekvőben volt, úgy játszanak állandóan a naggyal, de állandóan oda tolta neki a nemi szervét, hogy szagmintát vegyen. Egymás után sokszor, azt hittem sose hagyja már. De néha már már morgott, akkor már rá szóltam. De ezt miért csinálja? Hogy tudja a kicsi, hogy ki az úr a házban? Mert van egy harmadik kutyus is, de ő nőstény, vele nem csinálja ezt a nagy kan kutya.

2020. dec. 10. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Dominancia. Te vezerkent ez tilad le. A jelenletedben nem dominalhat.
2020. dec. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
32%
Miért pontoztátok le az 1-t? Igaza van...
2020. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De akkor ezt jól tettem?


Vagy a kutyák közt úgy is kialakul gondolom egy rangsor, de az már nem tetszett, hogy folyamatosan piszkálta ezzel és ahogy írtam, már morgott is kis idő után.


Csak akkor avatkozzak ebbe bele, ha veszélyesedne? Vagy ilyet egyáltalán nem kéne csinálnia az idősebbik kannak?

2020. dec. 11. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Te meg a nagyét szagolgasd. Tudja csak ki az úr a házban.
2020. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!