Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Japán chin (japenese chin,...

Japán chin (japenese chin, másnéven japán spániel) kennel vagy tenyésztő?

Figyelt kérdés

Japán chin kiskutyát szeretnék és ebben kérnék segítséget. Van magyar tenyésztője ennek a fajtának?

Mert én egyet se találtam. :( És ez a kutya az abszolút kedvenc :) Minenkinek előre is köszönöm.



Ui.: Azok tanácsait is szivesen fogadom, akik külföldről vettek ilyen kutyát.


2010. aug. 12. 10:25
 1/4 Akiteki ***** válasza:

Végignéztem a kiállítási katalógusokat.

Csupa cseh kutyát találtam ebben a fajtában.

Chikaro Chin

Hin Satori

Joshi Fumi

Omikudzi kennelneveken.

Próbáld őket guglizni.

2010. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Bár már rég kérdezted,csak most találtam ide,de hátha érdekel :) van tenyészet itthon is. Nekem több mint 20 éve ez a fajtám van...Az elsőt találtuk,ő nem magyar volt valószínüleg.Amikor meghalt akkor egy itthoni Ócsai tenyésztőtől vásároltunk egyet.Van pesti tenyésztő is,de mivel ritka fajta elég drága!

2012. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelne ez a fajta, én sem találok sehol. Ha esetleg tudna segíteni ebben valaki nagyon érdekelne.
2012. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

2-es vagyok...Hívd fel a MEO-t (Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesületét) ők adnak tenyésztő telefonszámot!

Üdv!

2012. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!