Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem bírja a bezárást,...

A kutyám nem bírja a bezárást, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Üdv! Sajnos a kutyámat ha bezárom ugat, nyüszít, vonyít, rágja a kerítést, mindent csinál, nem bírja a bezárást, ha ott vagyok vele és rászólok abba hagyja, de ha ott hagyom újra kezdi. Próbáltam hogy ráhagyom hagy ugasson nem járkálok ki hozzá, akkor órákig csinálja csak alvás idejére hagyja abba, tehát szökni próbál és ugat 2-3 órát majd kifárasztja magát alszik 1-2 órát, felébred és folytatja. Sajnos a szomszédok miatt elég kellemetlen már a dolog, hogyan szoktathatnám mégis hozzá, mit lehet tenni?
2020. dec. 10. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Tartsd bent. Ha ott lehet veled akkor biztos nem fog ugatni.

Így meg esélyes hogy előbb-utóbb valamelyik szomszéd megunja és megmérgezi :/

2020. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Tarsd benn a kutyad. Azert konyorog,mert fazik es a tarsasag hianyzik.

Miert zartad ki a csaladbol?? Ez a legnagyobb buntetes egy kutyanak. Ez durvabb,mint a veres.

2020. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Jó nem olyan nagy baj ha nincs bent a házban. Nekem is kint van de soha nincs bezárva nincs is hova nincs ketrec, barátságos németjuhász nem bánt senkit. Elvan az udvaron megvan a helye.

Nemertem főleg ejszaka minek kell bezárni?

Egyébként az lehet az oka, hogy kiskorától nem volt a bezartsaghoz szoktatva.

2020. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hova zárod be? Mennyi idős? Milyen fajta? Mekkora helye van?
2020. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Hova zárod be? Előtte mennyire mozgatod le?

Miért nem szoktattad hozzá? Mert a leírás alapján arra következtetek, hogy egyszerűen csak behajítottad.

2020. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!