Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elfogadjak ajándék...

Szerintetek elfogadjak ajándékba egy törzskönyves, oltott, féregtelenített 7 évs yorkshire terriert?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek (tenyésztő) már nem kell mert hogy már nem tudja tenyészteni de azt mondta, hogy még egyszer szapoírthatom és akkor lesz kb 2 kiskutyám.

Szerintetek elfogadjam az öreg kutyust ingyen?


2010. aug. 12. 11:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen és azonnal ivartalanísd. Nem kell már egy ilyen öreg, kizsigerelt állatot elletni. Az ismerösödröl meg nem mondanék semmit.
2010. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Jézusom. Szóval, hogy egy szaporítónál már elhasználódott, mert nem tudja elletni, úgy, hogy megtérüljön. Jó ismerőseid vannak. Ha te is szaporítani akarod, akkor semmiképpen ne fogadd el, de ha ivartalaníttatnád, és szereznél neki a sok kihasználás után még pár bolfog évet, s társadként kezelnéd, akkor mindenképpen mentsd ki onnan!
2010. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el a kutyust, de már ne hozz le neki több almot! Gondolj bele, nyilván ő azért akar megválni tőle, mert már kiselejtezi, öreg a tenyésztéshez! Kérd el tőle és ivartalaníttasd!

Egyébként megvan az olyan "tenyésztőről" a véleményem, aki éveken keresztül együtt élt a kutyával, aki még pénzt is hozott neki, majd miután nem tudja tovább facsarni a lóvét a kutyából, lepasszolja. Undorító. Ha érdekelné az állat, akkor ivartalanítva, de megtartaná, a lehető legszebb nyugdíjas éveket biztosítva a kutyának! Az meg a pont az i-re, hogy még ilyet is mondd, hogy még egyszer szaporítsd! Meg tudnám az ilyen férget taposni.

Jobb lesz, ha megmented ezt a kutyust egy ilyen jellemtelen alaktól, ivartalaníttatod és luxus életet adsz neki nyugdíjas korára! Egész biztosan megérdemli, ha ilyen féreg az előző gazdája!

2010. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen nem tenyésztő, hanem egy gané...fogadd el és ivartalaníttasd
2010. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Szerencsétlen állat, boldog élete lehetett...

De komolyan, az ilyen egyáltalán nem is kötődik a kutyájához? Szül, mint a gép, és amikor szerencsétlen leélt így egy fél életet, az a rohadt gazdája képes eldobni magától? Fúj de szemen köpném.

Fogadd el, ivartalanítsad, és add meg neki azt a nyugodt, boldog életet, amit egész életében érdemelt volna!

Az ismerősödnek meg üzenem, hogy hasonló jókat kívánok neki.

2010. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos, hogy elfogadom, mivel én egy tenyésszukát szeretnék venni, és lehetőleg egy minimum 3hónapos kölyköt. Nekem van 4 kutyám már hobbire nem fér bele több (3 9 éves 40 kg feletti meg egy 2 éves 6kg-os).

Tudtok nekem ajánlani egy olyan yorki kennelt ami biztosan a legjobb kennel?

2010. aug. 12. 12:05
 7/20 anonim ***** válasza:

szerintem az ismerősöd nem tenyésztő, hanem szaporító.. ezek után.

amúgy itt van pár yorkie kennel:

[link]

2010. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Bozsikrisz ***** válasza:
Utolsó, persze, ajánlgassál még neki, mikor a kedves kérdező is "tenyészteni" akar...
2010. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem hoznál el azt a szerencsétlen ideiglenesbe és keresnél neki gazdit? Szerintem én tudnék is egy családot, kb. 1 hónapja lopták el a yorkiejuk .. 2 kislány bömböl utánna otthon.

2010. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
na egy újabb "tenyésztőpalánta" .... lesz még több beltenyészetes, beteg kis korcs :S undorító vagy...
2010. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!