Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nyékládházi bányatóhoz...

A nyékládházi bányatóhoz lehet kutyával menni? És a Holt-Tiszához?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A nyékládházi tóhoz nyugodtan viheted. Viszont arra vigyázz, hogy az egyik része horgásztó, a másik része a fürdőhely.

A horgászok nem értékelnék. :)


Ha a felüljáró felől érkezel, akkor bal oldalra esik a fürdő rész, oda viheted, nagyon szép tiszta a víz, viszont akadnak nudisták. Ne lepődj meg, én amikor először ott jártam, ledöbbentem, mikor a kiskutyámat megakarta nézni egy pasi, odajött tök meztelen, azt hittem elájulok. :)

2010. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

De ugye a fürdő részen sem zavarnánk senkit? Csak mert már egyszer megjártuk egy tónál, hogy kiderült, nem lehetett oda kutyát vinni. :( Úgyhogy szeretnénk tutira menni. :)

2010. aug. 12. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet vinni, mi inkább az ónodi úti tavakhoz járunk, ott kevesebben vannak... viszont érdekes, mert az embereknek lenne tilos fürdeni, ehhez képest mintha a Balcsin lennénk. Nem kijelölt fürdőhely, mehet a kutya is.
2010. aug. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 13. 10:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!