Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Ez komolyan igaz?

Segítség! Ez komolyan igaz?

Figyelt kérdés
2éves westie kutyusom van, most tüzel. Az igazság az, hogy nem szeretnék kis kölyköket. De..múltkor az állatorvos aztmondta hogy ha a kutyának életében egyszer nem lesznek kölykei akkor egy idő után megőrül, és muszáj pároztatni. ez igaz? én nem nagyon akarom elhinni..
2010. aug. 12. 15:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%

igaz!

ivartalanítsd!!!

ez a legjobb mást nem tehetsz ha nem akerod pároztatni(jól teszed):)

még most amúgy se szabadna szülnie mert még elég fiatal ez hozzá, olyan mintha te 14 évesen szülnél

áhhhh ne!!!ivartalanítsd!!!!!

2010. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
8%
hát lehet, h igaz
2010. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, ez hülyeség. Vidd másik orvoshoz, esetleg ivartalanítsd ki de én akkor is másikhoz járnék (érden ajánlom dr. l zsargal-t)
2010. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
ez hulyeseg,mindket kutyamat ivartalanitottam 2-3 eve,semmi bajuk, az egyuk azelott kolykezett is, de a masik nem.szeretem a kutyakat ,ilyet meg nem hallottqam soha
2010. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
én kutyámnak sincsenek kölykei pedig 13 éves :)
2010. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
8%

Én is ezt hallottam,hogy egy idő után megőrül!!

Ha ivartalanítod,attól még nem múlik el neki ez az érzés...én a helyedben egyszer bepároztatnám,és a kiskutyák után ivartalanítanám.De hát nem vagyok a helyedben:)

2010. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

15:15- az ienek miatt, mint te, van annyi kutya a menhelyen vagy az utcán!!!!

Kérdező, jól teszed ha nem pároztatod, de tényleg ivartalanísd inkább, úgy nem fog szenvedni és sok betegségől megóvod!

2010. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi tudatlan h*lye ember! Már bocsánat. Nem kell több felesleges szaporulat, akinek kutya kell választhat több millió kutya közül a menhelyeken! Az állatorvosod egy nagy b*nkó, persze, az ő zsebébe menne a pénz a kiskutyák oltásáért. Egyáltalán nem kell pároztatni, sőt, a szülés fájdalmas, akár bele is halhat a kutyát. Ivartalaníttatásnak nagyon sok előnye van. Ennek a témának olvass utána, annyi helyen leírták már 1000x, nem szeretném újra bemásolgatni.
2010. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Az az orvos vette a diplomáját? Nem kell elletni a kutyát! Ez egy tévhit. Ivartalaníttasd ki és a tüzeléses gondok is megszűnnek.
2010. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez az állítás egy baromság, semmi igazságalapja sincs. Ezt azért szokta némelyik állatorvos tanácsolni, hogy pénzt csikarjon ki belőled, mert neki nem kevés jövedelem egy alom kiskutya oltása, féregtelenítése. Én a helyedben nem járnék ehhez a megbízhatatlan állatorvoshoz, aki ki tudja hol találta a diplomáját, mert ez az állítás még egyszer mondom nem igaz.

Ha nem akarod szaporítani(amit nagyon helyesen teszel) akkor ivartalanítsd, ezzel nagyon sok megbetegedéstől megkíméled és talán évekkel hosszabbítod meg az életét és megszűnnek a tüzelési problémák is. Ez tudományosan bebizonyított tény, nem úgy mint az, hogy egyszer ellenie kell.

2010. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!