Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hirtelen miért kezdett el...

Hirtelen miért kezdett el ennyire anyám hoz 'huzni'?

Figyelt kérdés
Pici (3honapos)kora óta egyedül én nevelem. Én ettem, setaltatom, játszom, tanítom. Pár napja azt vettem észre ha hívom, szelektíven hall. Semmi reakció. Anyám hívja fut, rohan, repül. Amikor hívom magamhoz, mintha nem tudom mit mondanék neki semmi reakció csak áll és néz. Nagy ívben le vagyok t... a(anyám az utóbbi időben nagyon el is kényeztetve minden finomsaggal, a tapja nem is igazán kell neki ebből adodoan lett egy nagyobb vitának, amit már n hagyhattam szó nélkül) ! Júniusban volt 1 éves, lassan érik neki az ivartalanítás. Lehet ez is az oka? Sajnos nagyon szomorú és tanácstalan vagyok! Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2020. dec. 15. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Te neveled, anyukad finomsagokkal kenyezteti ... szerinted a kutya kit kedvel jobban?


Te magad pl. jobban szereted a tanaraidat mint az anyukadat? Nalatod! :)

2020. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Na látod... Igen ez volt itt a problémám! Magamnak akartam csak a kiskutyám nem neki. Közölte ő is velem neki nem kell, (szerencsére) de nekem az nem fér ősze... Ha neki nem kell akkor nem kell túl alni bele a jutó falatokat sem pedig etetni szalámi al és miegyebbel!!ezt refeltem hónapok óta és még anyámnak áll feljeb. Hogy tudnám az irányítás vissza venni? Mégis csak az enyém én gondoskodó róla pici kora óta
2020. dec. 15. 13:41
 3/20 A kérdező kommentje:
Elnézést gyorsan írtam és át írta, nem figyeltem
2020. dec. 15. 13:44
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

Te most uralkodni akarsz a kutyadon? Az lenne a megnyugtato ha mindig feszesen rad figyelne? Azert mert az anyukad kenyezteti a kutyat es ezert a kutya rajong anyukadert ... miert is baj? Orulj neki! Ettol meg a te kutyad, ettol meg nem hutlen a kutya ...


(csunya dolog a feltekenyseg)

2020. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? Menjél szépen és kwzeltesd magad! Ez a megnyilvanulas nem volt semmi!
2020. dec. 15. 13:53
 6/20 A kérdező kommentje:
Értelmezni sem tudsz egy mezei szöveget... De nálad a fejedben nagy gáz lehet.
2020. dec. 15. 13:54
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

"anyám az utóbbi időben nagyon el is kényeztetve minden finomsaggal, a tapja nem is igazán kell neki"


Nem kell csodálkozni. Cesar Milan se a kutyát neveli, hanem a neveletlen gazdát, aki ez esetben anyád... A kutya pedig mindig a hasa után megy, kivéve, ha labdabuzzi.

2020. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kérdésben ott a válasz.


Anyukád a semmire is pozitívan válaszol, persze hogy hozzá húz a kutya.


Anyáddal beszélgess el.

2020. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Te is kezdd el etetni jutalomfalatokkal amikor hívod és odajön.

Már utána szaladni fog.

Kutya azt szereti aki enni ad.


A macska szeretet amit ki kell érdemelni

2020. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nagyon remélem 'vissza kapom!'!!
2020. dec. 15. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!