Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi a maximum...

Szerintetek mennyi a maximum számú kutya, akit családtagként lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, két kutyám van és nem szeretnék többet.

Szerintem talán hat a nagyon maximum.


2020. dec. 17. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Maximum 4-et engedélyeznék.
2020. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Maximum számú kutyát lehet családtagként kezelni. Nagyon pontatlanul fogalmazol kérdező.


Az első válaszolónak a meglátásából kiindulva, amennyit az anyagi, területi lehetőségek megengednek.

2020. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
15
2020. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez nem számhoz kötött. Annyit tartasz amennyit el tudsz látni és ugyanolyan minőségben foglalkozni velük. Ez teljesen változó egyénenként. Anyám pl azért nem tart több macskát meg nem szül több gyereket, mert nem férnének el, nem azért mert nem lennének családtagok.
2020. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekem egy tucat is kevés lenne, mert imádom a kutyákat. Nem hinném, hogy ez ennyire számszerűsíthető lenne, ráadásul emberfüggő is. Akik nem kedvelik a kutyákat, valószínűleg sose kezelnék családtagként. Akinek pedig munkakutyája van, arról nem tudok nyilatkozni.

Még jó, hogy nem azt kérdezed, hogy hány gyereket lehet családtagként kezelni. De ennyi erővel fel lehetne tenni a kérdést macskával, lóval, tehénnel, disznóval... (Igen, ismerek olyat, akinek a haszonállata családtag)

2020. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy erzed.
2020. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
2-t. Nekem volt 3, túl sok a minőségi foglalkozásra. Kettő még menedzselhető, több nem.
2020. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Embere válogatja. Nekem négy van, lakásban, családtagként. Van ismerősöm, ahol 9 kutya van, teljesen jól szintén családban, lakásban. De van ember, akinek még az egy kutya is túl sok.
2020. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon emberfüggő és kutyafüggő is. Kutyák között is vannak olyanok, akik csak egyedüli kutyaként érzik jól magukat, mentettek között szoktam ilyeneket olvasni például. A gazdi esetén sem mindegy, hogy mennyi az anyagi kerete, mekkora a hely, amit biztosítani tud a kutyáknak, mennyi lenne a minőségi foglalkozás. Nem mindegy az sem, hogy ölebekről vagy lefáraszthatatlan szánhúzókról van szó, teljesen más a foglalkozási igényük.
2020. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ember és életmód függő. Én maximum hatot vállalnék be.
2020. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!