Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki számít kezdő kutyásnak?

Ki számít kezdő kutyásnak?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kutyák között nőtt fel, de még saját kutyája csak most lesz, az annak számít?

2020. dec. 17. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az számit kezdő kutyásnak, akinek saját magának kell gondoskodni először életében kutyáról, és még nem élt kutyás háztartásban.
2020. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Szerintem is.
2020. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Aki kutyák között nőtt fel, az nem kezdő szerintem.
2020. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az a kezdo kutyas akiben komolytalan kerdesek merulnek fel a kutyaval kapcsolatban :)
2020. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Alapvetően én azokat, akik kutyák között nőttek fel, csak akkor tartom kezdőnek, ha nem volt bevonva a kutyák ellátásába korábban, csak max. játszott velük, de mondjuk nincs tisztában igazán az etetéssel, egészségügyi ellátásukkal, kb költségekkel. Illetve nem annyira kezdő, de újrakezdő, aki mellett gyerekkorában volt utoljára kutya, és több évtized kimaradt kutya nélkül. Pl. anyukám ilyen, amikor kicsi volt, akkor volt egy kutyájuk, akit megmérgeztek, azóta nem volt kutyája sem neki sem nagyszüleimnek, így mikor nekem kutyám lett már saját háztartásomban, sok dolog új volt neki a kutyatartás kapcsán, amiknek én pl utánaolvastam, eleve sok dolog változott azóta, hogy ő gyerek volt.
2020. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha eddig nem nevelt, szocializált, képzett kutyát, akkor kezdő. Ha nincs tapasztalata, hogy hogyan építse fel a 100%-os behívhatóságot, letiltást, kontrollt, akkor kezdő.
2020. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Kiképzésben, nevelésben vagy kutyatartásban?

Előbbi mindaddig kezdő, amíg nem képzett ki valamire egy kutyát.

Nevelésben kezdő, ha a kutyája cseszik visszajönni, ha hívja, nem tud normálisan pórázon, más állatokkal, emberekkel viselkedni. Pölö.

Tartásban az, akinek az érkező kutyája előtt sosenemvolt kutyája

2020. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!