Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes kutya dns -...

Honnan érdemes kutya dns - családfa vizsgálatot rendelni/vásárolni?

Figyelt kérdés
Google-ben találtam erre lehetőséget a kutyadns.hu-n, viszont a legutolsó aktivitás az oldalon 2018-ban volt és 40.000 Ft a teszt. Ezért érdeklődnék itt, hogy valaki rendelt már ilyen tesztet? Akár a kutyadns-től, akár máshonnan. Mennyire volt elégedett ezzel? Minden részlet érdekelne, hát ha valaki élt már ilyen lehetőséggel.

2020. dec. 18. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Inkább állatorvost kérdeznék meg ezügyben.
2020. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A kutyadns-t néztem már. De a legutóbbi aktivitás 2018-ban volt. Írtam nekik e-mailt, hogy még aktívak-e de az nyilván idő mire válaszolnak, 40ezer a teszt és átutalással kell fizetni így nem szórakoznék azzal, hogy talán már nem is működik ez az egész.


Az állatorvos jó ötlet, talán ismerhetnek olyan céget ami ezzel foglalkozik.

2020. dec. 19. 00:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs erről tapasztalatom, pedig érdekelne és kicsit most utána olvastam. Én még ezeket találtam:

[link]

Erről ide:

[link]

Itt többféle teszt rendelhető.

Akkor itt is ilyesmivel foglalkoznak:

[link]

Eszerint a cikk szerint pedig egyre többen végzik itthon:

[link]

Én se nagyon találtam mást.

Talán a származási lap is ilyesmi eredményt hoz?

Majd írd meg a fejleményeket!:)

2020. dec. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kutyadns jo, en kb fel eve csinaltattam naluk 3 tesztet is. Megbizhato.
2020. dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kutyadns a wisdompanel tesztjét használja, én egy kicsit kételkedem, mert az enyémnél olyanokat hoztak ki dominánsnak, amikre nem is hasonlít.
2020. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvégeztük a kutyadns tesztet, elég sokat kellett rá várni, de megjött az eredmény. Kihozott érdekes eredményeket, de nem volt túl meglepő egyik sem.
2021. máj. 7. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Hol csináltattad? Mikor? Meddig megy vissza az eredmény hány generációt? Vagy csak a Te kutyád százalékos értékeit nézi, azt nem is lehet tudni, hogy melyik ágról? Mit is kellett ehhez beküldeni? Már elfelejtettem azt a sok cikket amit akkor összeolvastam.:)
2021. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!