Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a hidegen sajtolt...

Melyek a hidegen sajtolt kutyatápok?

Figyelt kérdés

Mondanátok ilyen márkákat?

Illetve miért jobb, mint a sima táp? Igaz, hogy ez közelebb áll a BARF-hoz?



2020. dec. 19. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

A hidegen sajtolás által jobban megmaradnak a vitaminok, ásványi anyagok. Hiszen a hagyományos tápok extrudálással készülnek, ami magas hőn történik.

Egy pár márka: Markus mühle, Naturavetal, és a (szerintem legjobb) Orijen.


Közelebb áll...fogjuk rá. De akkor is táp.

2020. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó minőségűek, a hagyományos tápoknál sokkal jobbak. Természetesebb eredetű az összetételük és a kutya is imádja. BARF barát, szóval ha amúgy nyersen eteted a kutyád, de van hogy néha utazás vagy bármi miatt nem tudsz épp porciózni akkor gond nélkül adhatod a kutyának. Sajnos elég borsos az áruk, így csak néha veszek egy-egy kgt, de 40kgs schnauzeremnek 4,5 kg elég lenne egy hónapra. Frescot veszek ritkán.
2020. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Yoggies,Kudo, Naturavetal, Markus mühle, Real nature-nek is van hidegen sajtoltja.


Jobban megemésztik legalábbis,hamar feloldódik úgymond a gyomorban mint az extrudált.


Én etettem yoggiessal,de nem igazán vált be. bárányostól lefogyott a kutyám, a vadkacsástól aminek nagyobb a zsírtartalma, meg a rost tartalma attól már sokkal több kakit produkált és volt,hogy tök lágyat.

Pár naponta 1-2 kaki eléggé lágy volt. Így váltottam.


Most mindkét kutyám real nature-t kap, teve-ló,extrudált. De ettől nagyon sokat kakálnak :/ jól néznek ki tőle. De soknak találom a kakit.


Most van egy zsák RN, ezt megetetem velük aztán szerintem a Kudot fogjuk kipróbálni.


Szívem szerint inkább a Frescot vennék az fagyasztva szárított "táp" de nagyon borsos az ára.

2020. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!