Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet ilyen az emlője?

Mitől lehet ilyen az emlője?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 11hónapos szuka kutyám, akinek az utolsó két emlője egy picivel nagyobb mint a többi. Ülés közben is eléggé szembetűnő. Tüzelni tüzelt már, de nem volt más kutyával az biztos. Csatoltam képet. Szerintetek mi lehet? Holnap visszük állatorvoshoz a biztonság esetére, majd megírom mi volt. De addig is szívesen olvasnék ötleteket. Normális lenne? Csak mert a barátnőm kutyájának teljesen a hasfalához tapad, vagy nem tudom hogy mondják.

[link]



2020. dec. 19. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
egy nőnek is van hogy egyik melle nagyobb mint a másik, sok élőlénynek nem adatott meg hogy arányos testfelépítése legyen, nekem sem. szerintem ez normális, abban viszont nem lennék biztos hogy nem volt más kutyával, ha csak nem zártad be a házba. olyan kutyát is láttam már aki beásta magát a szukámhoz.
2020. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges :), mindenesetre azért mondtam, hogy nem votl más kutyával, mert tényleg nem volt. Benti kutya, amikor tüzelt minden kutyás helyet kerültünk.
2020. dec. 19. 14:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Álvemhesség is lehet, vagy simán begyulladtak az emlői.

Többek között ezért szokták ajánlani az ivartalanítást, mert ezek a gondok (is) elkerülhetők.


Volt olyan kutyánk, aki eü okból nem volt ivartalanítva, neki idősebb korára minden tüzelés után begyulladtak a cicik, krémmel kenegetve is sokszor véresre nyalta magának.

2020. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel álvemhes. Olvass utána az álvemhességnek.
2020. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olvasgattam álvemhesség után, viszont semmi arra utaló jelei nincsenek. Ugyan úgy viselkedik mint eddig, nem rendez magának “fészket” és nem viszi oda a plüsseit pl. Köszönöm a válaszaitokat!
2020. dec. 19. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítsátok amint lehet. Sajnos mi nem tettük meg időben, és majdnem elvesztettük a kutyánkat. Felelőtlenek és buták voltunk, sajnos nem elég csak szeretni a kutyát. Ti ne legyetek buták, beszéljetek az állatorvosotokkal és ivartalanítsátok a kutyit.
2020. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

December 30.-án lesz ivartalanítva. Nem volt kérdés nálunk, hogy ivartalanítva lesz :).

De most nagyon megijedtem hogy mitől lehetnek ilyenek az emlői. De az utolsó kettő csak

2020. dec. 19. 15:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig jelenik meg minden tünet, viszont az emlők állapota erre utal. Ilyenkor magának is nyalogatja, és a hátsókat éri el jobban, azért vannak azok jobban megdagadva.
2020. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm
2020. dec. 19. 15:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kötelező minden jelenségnek egy álvemhesség alatt megjelennie.

Azért kérdezd meg a dokit, amíg tart az álvemhesség, megműti-e?

Van doki, aki megteszi, de van, amelyik inkább megvárja, míg lecseng.

2020. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!