Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem késő még a...

Szerintetek nem késő még a kutyának?

Figyelt kérdés
Pár hete tüzelt a kutyánk, és arra lettünk figyelmesek, hogy nem akar leállni. Múlt hét szerda óta elég kedvtelen, nem akar enni és nagyon sokat iszik is. Utánaolvastam és a gennyes méhgyulladással megegyeznek a tünetei. Az állatorvos csak hétfőre tud kijönni. Szerintetek ha ez a betegség áll fenn, akkor nem vettük észre későn? Mert azt olvastam nagyon gyorsan kritikus állapotba tudja juttatni a kutyát.

2020. dec. 20. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Te vagy a kutyáért, nem pedig ő érted, remélem tudod, és nem értem miért tartod, ha nem vagy hajlandó időben felhívni az állatorvost, ha valami problémája van:))))
2020. dec. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy ideig még ne legyen szerintem gyereked...
2020. dec. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Kijön ès mit csinàl az orvos szerinted?! Szemmel megultrahangozza/megröntgenezi?! Ott helyben megmüti?! Fogjad meg azt a kutyàt ès irány egy feszeret rendelö. Lehet, hogy órái vannak hátra!
2020. dec. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasa fuffadt? A mi tacsinknak semmi tünete nem volt,csak simán pont akkor vittük ivartalanítani,és műtét után mondta a doki,hogy hatalmas volt a méhe,tele gennyel. Kivette az egészet,meg is mutatta. Mi azt hittük csak hízott,mert hajlamos volt rá. A doki szerint egy hete volt hátra kb,mert perforált volna

. Szóval mákunk volt. Vidd el minél hamarabb,ha tünetes akkor lehet már tényleg súlyos az állapota.

2020. dec. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
21%
Szerintem még nem.
2020. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi kutyánknak is gennyes méhgyulladása volt. A baj az volt, hogy pont akkor jött elő nála, amikor tüzelnie kellett volna és nem vettük észre egy rövid ideig. Kedvetlen lett és néha nyüszített. Dokihoz egyből vittük, ott helyben meg is műtötték, mert már folyt a genny máshova is. Teljesen kipakolták és 3 napig nagyon rosszul volt. Azt mondta a doki, ha azt a 3 napot túléli, akkor nem lesz gond vele.

Minél hamarabb vinni kellene, állatkórház lenne

a legjobb, mert ott megműtik egyből. Az a baj ezzel, hogy simán rámehet más szerveire is utána meg élete végéig problémái lesznek. Reménykedj, hogy nem folyt ki a genny és vidd minél hamarabb.

2020. dec. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked van bajod, kihívod házhoz az orvost, vagy bemész a felszerelt rendelőbe, hogy megvizsgáljanak?

Vidd a kutyát a rendelőbe,ahol meg tudja vizsgálni!

2020. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kiderült, hogy a kutyának hormonproblémái vannak és ezért húzódott el a tüzelése.
2020. dec. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!